Telewizor SONY KD55XH9005BAEP 55" LED 4K 120Hz Android TV Full Array HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor TCL 55A400 Pro 55" QD-Mini LED 4K 144 Hz VRR Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Telewizor HISENSE 65E79Q Pro 65" QLED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor PHILIPS 48OLED770 48" OLED 4K 120Hz VRR Titan OS Ambilight 3 Dolby Vision Dolby Atmos, HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE55LS03F 55" QLED 4K Tizen TV Frame Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOdkryj nowy poziom obrazu i dźwięku
Technologia TRILUMINOS
Rozdzielczość 4K
Technologia Full Array LED
Wysoka jakość dźwięku
HDR Remaster
Prosty wygląd
Smart TV
Wiele możliwości
Zawartość zestawu
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 139 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | X-Motion Clarity 100 Hz |
| Procesor: | 4K HDR Processor X1 |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , , , , , X-Motion Clarity, X-tended Dynamic Range |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Full Array LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | Dolby Atmos, Dolby Audio |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Bass reflex, , Dolby Audio |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | AirPlay, , |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Google Assistant, Google Play Store, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 123.1 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 78 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 33.8 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 123.1 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 71 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 7 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 17.5 / 16.5 |
| Standard VESA: | 300 x 300 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 23 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 116 |
| Pobór mocy (max) [W]: | 195 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 116 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 153 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50Hz |