Telewizor SONY KD85XH9096BAEP 85" LED 4K 120Hz Android TV HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 85U78Q Pro 85" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C9K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE75LS03FW 75" Mini Led 4K 144Hz Frame Pro Dolby Atmos
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOdkryj nowy poziom obrazu i dźwięku
Technologia TRILUMINOS
Rozdzielczość 4K
Technologia Full Array LED
Idealny dla graczy
Wysoka jakość dźwięku
HDR Remaster
Prosty wygląd
Android TV
Wiele możliwości
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
ZOBACZ WIĘCEJ
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 85" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | Tak |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 215 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | X-Motion Clarity 100 Hz |
| Procesor: | 4K HDR Processor X1 |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | , , , X-tended Dynamic Range™ PRO |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Full Array LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 20 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | Bass reflex, |
| Korektor dźwięku: | Tak |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Tak |
| HbbTV: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | AirPlay, , |
| Aplikacje Smart TV: | Google Play Store |
| Dla graczy: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 189.9 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 116.2 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 44.2 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 189.9 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 108.9 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 7.2 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 47.7 / 45.8 |
| Standard VESA: | 400 x 400 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 62 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 340 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 223 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 318 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50Hz |