Telewizor SONY LED KDL-55W755C
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem
Cena przed kodem
Najniższa cena
Porównaj
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem
Cena przed kodem
Najniższa cena
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Telewizor SONY LED KDL-55W755C
Telewizor SONY LED KDL-55W755C
Dane techniczne
| Ekran: | 55" LED, Full HD, 1920 x 1080px |