Telewizor SONY XR-75X90K 75" LED 4K 120Hz Google TV Full Array Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor HISENSE 65U78Q Pro 65" MINILED 4K 165Hz VRR VIDAA Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor LG 65B56LA 65" OLED 4K 120Hz WebOS TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SONY K65XR55B 65" MINILED 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor TCL 75C7K 75" QD-Mini LED 4K 144Hz Google TV Dolby Vision IQ Dolby Atmos HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Produkt archiwalny
Bravia Core
Oglądaj premiery i klasyczne przeboje!
Bogatsze szczegóły, kolory i kontrasty
1. Inne serwisy streamingowe 2. Pure Stream™
Rewolucyjny procesor
Technologia TRILUMINOS PRO
Dźwięk dostosowany do akcji
Wzornictwo One Slate
Idealny do PlayStation 5
Google Play - Niewyczerpany zasób treści i aplikacji
Wygodne sterowanie
BRAVIA CAM
*Kamera BRAVIA-CAM (CMU-BC1) jest sprzedawana oddzielnie.
Troska o środowisko
Złącze CI – co to takiego?
Zawartość zestawu
ZOBACZ WIĘCEJ
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Tuner: | Analogowy, , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | , , |
| Złącza: | HDMI x4, USB x2 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 189 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Tak |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | XR Motion Clarity |
| Procesor: | Cognitive Processor XR |
| NanoCell: | Nie |
| Ambilight: | Nie |
| Kąt widzenia pionowy: | 178 |
| Kontrast (dynamiczny): | Wysoki |
| Kąt widzenia poziomy: | 178 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | Tak |
| System dźwięku: | 2.2 |
| Wbudowane głośniki: | 4 |
| Moc głośników [W]: | 30 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tak |
| Subwoofer: | Tak |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Google TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | 2.0.2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Tak |
| Komunikacja dodatkowa: | |
| Aplikacje Smart TV: | Facebook, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Tak |
| Popularne aplikacje: | , , , , , |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Tak |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | Tak (pełne) |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Tak |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Złącze DisplayPort: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Wyjście RF, złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość z podstawą [cm]: | 167.5 |
| Wysokość z podstawą [cm]: | 99.2 |
| Głębokość z podstawą [cm]: | 39.8 |
| Szerokość bez podstawy [cm]: | 167.5 |
| Wysokość bez podstawy [cm]: | 96.2 |
| Głębokość bez podstawy [cm]: | 7.3 |
| Waga z podstawą / bez podstawy [kg]: | 35.8 / 34.4 |
| Standard VESA: | 300 x 300 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 46 |
Informacje dodatkowe | |
| Menu w języku polskim: | Tak |
| Telegazeta: | Tak |
| Seria telewizora: | |
| Kod EPREL: | 1035017 |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Pobór mocy (tryb włączenia) [W]: | 118 |
| Pobór mocy (tryb czuwania) [W]: | 0.5 |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 118 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 164 |
| Zasilanie: | 220-240V; 50Hz |