Opis produktu

Szeroki kąt widzenia i stylowe wykonanie

Telewizor TESLA LED 32S605BHS ma świetny kąt widzenia, dzięki czemu seanse filmowe nawet w większej grupie znajomych będą udane. Do tego są dostępne w wielu różnych wymiarach. Starannie zaprojektowane i wykonane będą pasować do każdego wnętrza.

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - szeroki kąt widzenia

Domowa rozrywka na wysokim poziomie

Mówią, że piękno zbawi świat. Cóż, telewizor TESLA LED 32S605BHS z pewnością uchroni Twój świat przed nudą. Dzięki certyfikowanemu systemowi operacyjnemu Android TV 9, telewizor z serii S605 od marki TESLA stanie się Twoim własnym epicentrum zabawy. Ciesz się wyrazistym obrazem i różnorodnymi treściami na dużym ekranie.

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - Android TV

ASYSTENT GOOGLE

Masz pytanie? Zadaj je telewizorowi TESLA LED 32S605BHS! Naciśnij przycisk mikrofonu, który znajduje się na pilocie i wykonaj wszystko za pomocą swojego głosu: sprawdzaj informacje o ruchu drogowym lub pogodzie, odtwarzaj i wstrzymuj ulubione filmy lub programy telewizyjne. To Twój Asystent Google.

Twój telewizor TESLA LED 32S605BHS jest kompatybilny z całym ekosystemem Google. Oznacza to, że będziesz mógł korzystać z ulubionych produktów i aplikacji Google, w tym funkcji inteligentnego domu - Google Home. Steruj dowolnym inteligentnym urządzeniem domowym za pomocą wbudowanego Asystenta Google.

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - sterowanie głosowe

REDUKCJA ZAKŁÓCEŃ MPEG

Z telewizorem TESLA LED 32S605BHS możesz zapomnieć o zmęczonych oczach i złej jakości obrazu – redukcja zakłóceń MPEG „czyści” obraz na ekranie, zwłaszcza jeśli masz do czynienia z treściami o niższej rozdzielczości.

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - redukcja szumów

Łączność bluetooth

Czy wiesz, że możesz podłączyć różne urządzenia Bluetooth do telewizorów z serii S605? Głośniki, myszka, klawiatura. W zasadzie wszystko, czego potrzebujesz. I oczywiście słuchawki – zaszalej z dźwiękiem, nawet gdy pozostali domownicy już śpią!

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - bluetooth

Wyższa jakość dźwięku

Czas cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem! Z technologią Dolby Virtual Surround docenisz każdą efektowną scenę, dynamiczną grę lub relaksującą piosenkę. Poczujesz się tak, jakbyś był w środku akcji.

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - dolby virtual surround

Niezapomniane emocje podczas gry

Podłącz swój gamepad i graj w swoje ulubione gry na dużym ekranie! TESLA LED 32S605BHS oferuje wspaniałe możliwości grania dla osób uzależnionych od adrenaliny.

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - tryb gaming

WBUDOWANY CHROMECAST

Telewizor TESLA LED 32S605BHS to Twoje jedyne słuszne centrum rozrywki. Wbudowana funkcja Chromecast umożliwia przesyłanie ulubionych treści multimedialnych takich jak teledyski, filmy czy gry. Za pomocą Chromecasta możesz także sterować telewizorem z dowolnego miejsca w domu.

Telewizor TESLA LED 32S605BHS - chromecast

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.
Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Telewizor-usługa-wniesienie-montaż

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px
Smart TV: Tak
Android TV: Tak
Dla graczy: Nie
Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range): Nie
Złącza: HDMI x2, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Telewizor TESLA 32S605BHS 32" LED Android TV

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756