Telewizor THOMSON 55UG5C14 55" LED 4K Google TV HDMI 2.1
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Telewizor PHILIPS 55PUS9060 55" QLED 4K 144Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor SAMSUNG QE55Q7F4A 55" QLED 4K Tizen TV HDMI 2.1
Sugerowana cena producenta:
Telewizor PANASONIC TN-55W70AEZ 55" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneObraz i dźwięk w jakości 4K
Wyrazisty obraz 4K UHD
HDR10 dla wyraźnego kontrastu
Solidny dźwięk Dolby Audio
Telewizor THOMSON 55UG5C14 wyposażono w system Dolby Audio i Digital Surround, który oferuje czysty i pełny dźwięk. Głośniki o mocy 2 × 10 W wystarczają do codziennego oglądania telewizji, filmów i słuchania muzyki.
System Google TV
Kompletne opcje łączności
Wysoka kompatybilność
Matryca 10-bitowa
Automatyczne wygładzanie
Intuicyjne sterowanie
Przystosowany do wielu źródeł
Stabilna i szybka praca
Formaty sygnału
Wszechstronność użytkowania
Złącze CI – co to takiego?
Zestaw
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Ekran: | 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px |
|---|---|
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Dla graczy: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Częstotliwość odświeżania ekranu: | |
| Technologia HDR (High Dynamic Range): | |
| Złącza: | HDMI x4, USB x3 |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Obraz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cm]: | 139.7 |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Format HD: | |
| Podwójny tuner HD: | Nie |
| Tuner: | , , , , |
| Rodzaj telewizora: | |
| Technologia odświeżania: | Frame Rate 60Hz |
| Procesor: | CA75x2 i 1,3 GHz + CA55x2 i 1,15 GHz |
| NanoCell: | Nie |
| Funkcje poprawy obrazu: | adaptacyjne usuwanie przeplotu |
| Kontrast (dynamiczny): | 4000:1 |
| Telewizor turystyczny: | Nie |
| Rodzaj podświetlenia: | Direct LED |
| TV jak obraz: | Nie |
Dźwięk | |
| System dźwięku przestrzennego: | |
| System dźwięku: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | 2 |
| Moc głośników [W]: | 16 |
| Regulacja tonów wysokich / niskich: | Tryb kino, Tryb standardowy, Tryb wiadomości |
| Subwoofer: | Nie |
| Funkcje dodatkowe dźwięku: | eARC |
| Korektor dźwięku: | Tak |
| System kodowania dźwięku: | Dolby Digital |
Funkcje multimedialne i sieciowe | |
| Smart TV: | Tak |
| Android TV: | Tak |
| Google TV: | Tak |
| webOS TV: | Nie |
| Tizen TV: | Nie |
| VIDAA: | Nie |
| Ambilight TV: | Nie |
| Full Array: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| DLNA: | Nie |
| HbbTV: | 2.0.3 |
| Bluetooth: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Nagrywanie na USB: | Nie |
| Komunikacja dodatkowa: | Google Cast |
| Aplikacje Smart TV: | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, YouTube |
| Akcesoria opcjonalne: | Uchwyt ścienny |
| Dla graczy: | Nie |
| Popularne aplikacje: | , , , , |
| Tryb hotelowy: | Nie |
| Miracast: | Nie |
| Airplay: | Nie |
| Optymalizacja ruchu: | Tak |
| TITAN OS: | Nie |
| TiVo OS: | Nie |
| Karaoke: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy HDMI: | 4 |
| Złącze HDMI 2.1: | |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Złącze Ethernet (LAN): | Tak |
| Cyfrowe wyjście optyczne: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne: | Nie |
| Wejście kompozytowe: | Nie |
| Wejście komponentowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Pozostałe wejścia/wyjścia: | Mini AV, złącze antenowe |
| Złącze 12V: | Nie |