Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut!

Wciągająca rozgrywka

Gra karciana REBEL Dobble 1 2 3 to gra wspierająca trening spostrzegawczości i szybkości reakcji, w pełni dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale też na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy, a nawet mieć trudności z wygraną!

Na każdej karcie znajduje się po 6 symboli, są to cyfry i kształty, dzięki czemu dziecku łatwiej jest je nazwać. Dlaczego pokochasz tę grę? Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak gra karciana REBEL Dobble 1 2 3. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa. Poza tym: tylko Dobble tłumaczy się w minutę! Gra przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Gra karciana REBEL Dobble 1 2 3 Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut Wciągająca rozgrywka

Wygodne przechowywanie

Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport, gdzie tylko zapragniemy. Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek.

Gra karciana REBEL Dobble 1 2 3 Wygodne przechowywanie

Kartonowe opakowanie

Gra karciana REBEL Dobble 1 2 3 dodatkowo została zapakowana w kartonowe opakowanie, żeby uchronić elementy gry podczas transportu.

Gra karciana REBEL Dobble 1 2 3 Kartonowe opakowanie

Dołączona dokumentacja

Do gry została dołączona: instrukcja języku polskim.

*UWAGA: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.


Dane techniczne

Parametry

Typ Gra karciana
Czas gry [min] 10
Liczba graczy 1 - 5
Wiek 3+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm] 150 x 150 x 80
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Przeznaczenie Dla dzieci

Producent

 • Nazwa producenta/importera REBEL
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Gra karciana REBEL Dobble 1 2 3

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756