Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19

Kod: 432433
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj Zabawka
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 6 m+
  Zobacz cały opis
  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19
  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Opis i dane

  Nauka poprzez zabawę

  Wesoła zabawa

  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19 to sposób na radosną oraz wielokolorową zabawę. Produkt dysponuje 10 klockami o różnorodnych barwach. Twój maluszek może budować z nich wieże lub inne kreatywne budowle. Dodatkowo dziecko ma także okazję do układania klocków we wnętrzu skorupki Ślimaka, dopasowując odpowiednie kolory do poszczególnych okienek. Jest to pomysł na zabawę wyjątkowo absorbującą uwagę Twojej pociechy oraz wzbudzającą wiele radości. Co więcej, po właściwym ułożeniu klocków maluszek może je wysypać, aby rozpocząć rozrywkę na nowo.

  Zabawka od Fisher-Price to także idealna okazja do pracy nad rozwojem zmysłów Twojego maluszka. Różniące się wyglądem oraz kolorami klocki doskonale oddziałują na wzrok dziecka. Dodatkowo Śpiewający Ślimak ma jeszcze jedną szczególną funkcję. Dzięki odpowiedniemu poruszeniu zabawki zaczyna ona śpiewać edukacyjne piosenki. Taki wesoły dźwięk w połączeniu z wartościowym przekazem z pewnością przypadnie do gustu Twojej pociechy. Dodatkowo odtwarzane piosenki są w języku polskim.

  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19 Nauka poprzez zabawę Wesoła zabawa

  Ćwiczenie koordynacji i zręczności

  Produkt, jakim jest Śpiewający Ślimak, to świetny sposób na to, aby rozbudzić w dziecku chęć do ćwiczenia zręczności. Zabawka może być stosowana już u maluszków od 6 miesiąca życia. Stanowi to idealny czas na łagodne pobudzenie mięśni oraz pracę nad chwytaniem przedmiotów. Co więcej, korzystanie z klocków o różnorodnych kształtach i wielkościach, pozwala nie tylko ćwiczyć zręczność, ale i zadbać o prawidłową koordynację wzrokowo-ruchową.

  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19 Ćwiczenie koordynacji i zręczności

  Logiczne myślenie

  Maluszek jest skłoniony do rozwiązywania prostych problemów w trakcie zabawy ze Śpiewającym Ślimakiem. Układanie kolorowych klocków jest związane z koniecznością dopasowania ich do odpowiednich okienek. Dzięki temu Twoja pociecha może ćwiczyć logiczne myślenie, wykonując łatwe zadania, które zostały idealnie dostosowane do wieku oraz poziomu sprawności. Sprawia to, że Śpiewający Ślimak stanowi znakomitą okazję do kształcenia maluszka i prowadzenia jego prawidłowego rozwoju.

  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19 Logiczne myślenie

  Dane techniczne

  Parametry

  Rodzaj Zabawka
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wiek 6 m+
  Materiał Tworzywo sztuczne
  Gwarancja 24 miesiące

  Producent

 • Nazwa producenta/importera FISHER PRICE
 • Opinie

  0/5
  0 opinii
  Ogólna
  0 /5
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Ogólna
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.
  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19
  Zabawka FISHER PRICE Śpiewający Ślimak Sorter Kształtów FRC19
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756