Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Do większych pomieszczeń

Do większych pomieszczeń

Zapomnij o kurzu, roztoczach, bakteriach i wszystkich innych zanieczyszczeniach.

Z oczyszczaczem powietrza firmy SHARP będziesz mógł cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu. Model SHARP KC-D60EUW doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Bez problemu poradzi sobie z oczyszczeniem do 48 m2. Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D60EUW to gwarancja idealnego powietrza w naszym domu.

Idealne powietrze

Idealne powietrze


Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D60EUW pracuje w oparciu o inteligentny system Plasmacluster Ion HD o dużej gęstości jonów, który usuwa z powietrza wszelkie szkodliwe drobnoustroje i alergeny, docierając nawet w trudno dostępne miejsca w danym pomieszczeniu. Wysoka skuteczność oczyszczacza sprawia, że 99% zanieczyszczeń, bakterii i wirusów jest neutralizowana.

Z funkcją nawilżania

Z funkcją nawilżania


SHARP KC-D60EUW nie tylko oczyszcza, ale również nawilża powietrze w pomieszczeniu. Jego maksymalna wydajność nawilżania to aż 660 ml/godz. Pojemny 3-litrowy zbiornik na wodę pozwoli an dłuższą pracę.

Precyzyjna regulacja

Precyzyjna regulacja


Trzy prędkości (Max/Med/Low) oraz trzy tryby pracy: tryb Ion Shower, Advanced Auto oraz tryb Pyłki, pozwolą dostosować oczyszczacz powietrza do własnych wymagań, a bardzo cicha praca <55 dB, nie zakłóci nocnego odpoczynku. Maksymalny nadmuch powietrza przy wyłączonej funkcji nawilżania to 396 m³/h. Oczyszczacz posiada tryb pracy automatycznej na podstawie sygnału z czujników: dust monitor, wilgotność, temperatura, kurz oraz przykry zapach.

Proste sterowanie

Proste sterowanie


Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D60EUW jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada czytelny panel dotykowy, który wymaga minimum czynności, ale także wyświetlacz ze wskaźnikiem Clean sign, przyciskiem włączania wyświetlacza, wskaźnikiem generatora Plasmacluster oraz stanem zbiornika na wodę.

Dane techniczne

Kolor Biały
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie Tak
Rodzaj filtra HEPA, Wstępny
Technologia oczyszczania System Plasmacluster Ion
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza Tak
Wydajność [m3/h] 396
Głębokość [mm] 240
Sterowanie smartfonem Nie
Szerokość [mm] 420
Moc [W] 26
Wyposażenie dodatkowe Zestaw wkładów filtrujących
Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączanie, Czujnik kurzu, Czujnik temperatury, Czujnik zapachu, Jonizacja, Wskaźnik poziomu wody
Wysokość [mm] 637
Poziom hałasu [dB] 25
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 48
Max powierzchnia pomieszczenia [m2] 48
26
Nazwa producenta/importera SHARP
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Kamil
kupił/aOczyszczacz powietrza SHARP KC-D60EUW
Oczyszczacz bardzo fajny. Prosta obsługa, możliwość albo ustawienia mocy nawiewu albo włączenia automatycznego dostosowywania w zależności od "zabrudzenia" powietrza. Pracuje bezobsługowo przez cały czas, gdy potrzeba można dolać wody aby nawilżyć powietrze.
Jestem bardzo zadowolony i nie żałuje wydania tych pieniędzy

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Piąty wybrany produkt 99% taniej!
Piąty wybrany produkt 99% taniej!
Akcesoria Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną