Opis produktu

Klasyczny wygląd i niezawodność

Funkcjonalne wyposażenie kuchni

Urządzenie wyróżnia się wyjątkowym i niepowtarzalnym designem. Model ten utrzymany jest w zielonej, a zarazem pastelowej tonacji barw, które będą się doskonale prezentować w każdym wnętrzu i to niezależnie od jego kolorystyki bądź sposobu zaaranżowania. Czajnik SWAN SK31040CN Kremowy nawiązuje w pewnym stopniu do stylu retro i tym samym przyciąga uwagę każdego, kto ujrzy go na własne oczy.

Czajnik SWAN SK31040CN Kemowy funkcjonalny kolor kolorystyka pastelowa barwa wyglad retro

Potężna grzałka

Sercem urządzenia jest potężna, schowana grzałka, której łączna moc znamionowa to aż 3000 W. Czajnik SWAN SK31040CN Kremowy może dzięki niej zagrzać wodę w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. Tak duża ilość wydzielonego ciepła pozwala obsłużyć nawet duże, domowe przyjęcie. W końcu model ten może jednorazowo podgrzać wodę dla aż 6 filiżanek herbaty, kawy lub gorącej czekolady.

Czajnik SWAN SK31040CN Kemowy potezna grzalka moc 3000W

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenie wyposażone zostało w system zabezpieczeń, dzięki którym jego praca nie stanowi zagrożenia dla posługujących się nim osób. Dzięki zabezpieczeniu termicznemu czajnik nie przegrzewa się i to nawet wówczas, jeśli pracuje na sucho. Czajnik SWAN SK31040CN Kremowy posiada też ergonomiczny i bezpieczny uchwyt, a także filtr zmniejszający ryzyko przedostania się zanieczyszczeń do spożywanej herbaty lub kawy.

Czajnik SWAN SK31040CN Kemowy bezpieczenstwo uzytkowanie system zabezpieczen ergonomiczny i bezpieczny uchwyt

Wskaźnik temperatury

Czajnik SWAN SK31040CN Kremowy posiada charakterystyczny wskaźnik temperatury, którego tarcza została umiejscowiona w jego zewnętrznej obudowie. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może łatwo sprawdzić, jaka jest obecna temperatura wewnątrz niego. Rozwiązanie to sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób, które lubią pić napary niewymagające podgrzania wody do temperatury 100 stopni Celsjusza. Należy do nich m.in. zielona herbata, która parzy się w "zaledwie" 80 stopniach.

Czajnik SWAN SK31040CN Kemowy wskaznik temperatury

Komfortowy pod każdym względem

Urządzenie posiada szereg udogodnień, które znacznie usprawniają codzienne korzystanie z niego. Czajnik SWAN SK31040CN Kremowy wyposażony został np. w specjalną podkładkę, która obraca się o 360 stopni. Oznacza to, że z urządzenia mogą korzystać zarówno osoby leworęczne, jak i praworęczne. Atutem urządzenia jest też zastosowany do jego produkcji materiał wykonania, czyli lekko połyskująca, a zarazem odporna na działanie wilgoci stal szlachetna.

Czajnik SWAN SK31040CN Kemowy komfort wyglda udogodnienia

Zawartość zestawu

Czajnik SWAN SK31040CN Kremowy, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność [l]: 1.5
Element grzejny: Grzałka ukryta
Wykonanie: Stal nierdzewna
Funkcje: Obrotowa podstawa
Kolor: Kremowy

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Czajnik SWAN SK31040CN Kemowy

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756