Produkt archiwalny

Suszarka do grzybów HAGSEN DR420

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Nowoczesne i niezwykle funkcjonalne urządzenie

Zachowaj wydajność

Nie ma lepszego sposobu na zachowanie smaku, zapachu i wartości odżywczych niż suszenie produktów. Przy pomocy suszarki spożywczej HAGSEN DR420 możesz przygotować ogromny zapas warzyw, owoców i grzybów, które służyć mogą jako bazy do smacznych zup, kompotów czy przypraw. Suszenie mięty, bzu i lipy, by tworzyć własne kompozycje domowych herbat nie będzie już stanowić dla Ciebie żadnego problemu.

Dzięki grzałce o mocy 420 W i dwustopniowej mocy suszenia, suszarka HAGSEN DR420 w ekspresowym tempie przygotuje dowolne zestawy produktów.

Suszarka do grzybow HAGSEN DR420

Ogromna wydajność

Niemal 15 litrów pojemności przy 5 sitach, szeroka średnica każdego z nich – 30,5 cm i wysokość aż 5 cm. To ogromne zalety Suszarki HAGSEN DR420. Dzięki zastosowaniu automatycznej kontroli przepływu powietrza, owoce i warzywa rozmieszczone na dowolnym z sit, zostaną wysuszone w taki sam sposób i o takim samym czasie.

Suszarka do grzybow HAGSEN DR420

Intuicyjna i łatwa Dla każdego

DR420 to suszarka spożywcza, której obsługa i sposób użytkowania jest dziecinnie prosty. Sita, wykonane z materiału bezpiecznego dla żywności demontuje się szybko i sprawnie, a materiał z jakich zostały stworzone pozwala na mycie je w zmywarkach i zapobiega przywieraniu produktów. Ponowne jej składanie jest intuicyjne i nie stanowi żadnego problemu, a dzięki funkcji pakietowania sit możemy złożyć ich dowolną ilość, w zależności od naszych potrzeb i ilości produktów jakie chcemy wysuszyć.

Suszarka do grzybow HAGSEN DR420

Wszechstronne zastosowanie

Suszarka HAGSEN DR420 to urządzenie, które umożliwi wysuszenie najróżniejszych rodzajów żywności. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej grzałki, suszarka nie przegrzewa produktów, a także nie powoduje zbyt nadmiernego ich ściemniania. Umożliwia to uzyskanie wysokiej jakości suszu o ładnym kolorze i niewielkim skurczu.

Suszarka do grzybow HAGSEN DR420

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Fizyczne

Liczba sit do suszenia: 5
Wymiary sita [cm]: 30.5

Techniczne

Funkcje dodatkowe: Ogranicznik temperatury, Podwójne zabezpieczenie termiczne
Moc [W]: 420
Regulacja temperatury: Tak
Wyposażenie: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Dehydrator: Nie

Parametry

Kolor: Biało-przezroczysty
Gwarancja: 24 miesiące

Producent/podmiot odpowiedzialny

Ulica i numer budynku: Okulickiego 16C
Kod pocztowy: 35-206
Miasto: Rzeszów
Adres elektroniczny: sekretariat@zmm-maxpol.pl

Dokumenty do pobrania

Instrukcja obsługi:
Informacje o bezpieczeństwie:

Producent

Nazwa producenta/importera: HAGSEN

Opinie

1 opinia 1 użytkownik poleca ten produkt
Moc
5 /5
Jakość wykonania
4 /5
Głośność pracy
4 /5
Pojemność
4 /5
Prosta obsługa
5 /5
Szybkość suszenia
4 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Potwierdzony zakup
Robert 10 listopada 2022
Potwierdzony zakup
Prosta, dobra suszarka
Suszarka pięknie wysuszyła ostatnie grzyby. Półeczki przewiewne, łatwe w składaniu. Dość cicha. Jak za te pieniądze, całkiem w porządku.
Czy ta opinia była pomocna?