Zgrzewarka próżniowa FOODSAVER VS1192X

Kod: 327748
FoodSaver
Szerokość worków [cm]
20
Regulacja czasu
Nie
Opis i dane

Opis i dane

Oszczędność miejsca

Zaoszczędź miejsce w kuchni i utrzymuj jedzenie w świeżości dzięki ręcznemu urządzeniu do pakowania próżniowego FOODSAVER, które idealnie nadaje się do stosowania w małych kuchniach lub w podróży. Kieszonkowa, bezprzewodowa konstrukcja.


Wypiekacz do chleba ADLER AD6019

Oszczędność żywności

Dzięki znajdującym się w zestawie stacji ładującej, która podczas jednego ładowania zasila urządzenie na 100 cykli, pojemnik do przechowywania próżniowego FOODSAVER Fresh oraz 10 zapinanych torebek próżniowych, posiadasz wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć oszczędzać miejsce, czas i co najważniejsze… jedzenie!


Wypiekacz do chleba ADLER AD6019

Prózniowe pakowanie żywności

Dzięki pakowaniu próżniowemu produkty spożywcze chronione są przed rozwojem bakterii, jedzenie nie obsycha i dłużej nadaje się do spożycia, produkty zachowują swój smak, zapach i wartości odżywcze. Zgrzewarka próżniowa całkowicie eliminuje powietrze, główną przyczynę odwodnienia, utraty smaku i świeżości żywności.

Wypiekacz do chleba ADLER AD6019

Kompatybilny

FOODSAVER VS1192X jest z pojemnikami do przechowywania próżniowego FOODSAVER Fresh (możliwość użycia w mikrofalówce/zmywarce/zamrażarce; nie przejmuje zapachów i jest odporny na zarysowania), zapinanymi torebkami próżniowymi (łatwe zamknięcie, możliwość wielokrotnego użytku).Dzięki prostemu, jednoprzyciskowemu mechanizmowi i bezprzewodowej, ergonomicznej konstrukcji, urządzenie jest niezwykle proste i przyjazne w obsłudze. Idealny do przychowywania posiłków - ugotuj posiłki na cały tydzień, a następnie przechowuj je w pojemnikach próżniowych czy torebkach próżniowych

Wypiekacz do chleba ADLER AD6019

Dane techniczne

Regulacja czasu Nie
Szerokość worków [cm] 20
Kolor Czarno-srebrny
Wyposażenie 1 pojemnik do pakowania próżniowego, 10 sztuk worków, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka, Ręczne urządzenie do uszczelniania
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FoodSaver
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną