Polecane produkty podobne

Opis produktu

Innowacja mrożenia

Poznajmy się!

Poznaj nowoczesną zamrażarkę marki HISENSE. Jest to zamrażarka szufladowa, która idealnie zamrozi Twoją żywność i produkty, dzięki funkcji szybkiego zamrażania - super freeze. Jest to typ urządzenia bezszronowego, dzięki czemu szron i lód nie osadzają się na ściankach wnętrza. Urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym domu, ale także w gastronomii. Posiada regulowane nóżki. Dodatkowymi funkcjami są: 1 sprężarka, sygnalizacja otwartych drzwi oraz alarm dotyczący wzrostu temperatury.

HISENSE-FV306N4BC1 zamrażąrka szufladowa mrożenie urządzenie szron lód bezszronowa dom gastronomia regulowane nóżki drzwi sprężarka sygnalizacja temperatura

Wygodne szuflady

Po otwarciu drzwi, ukaże się przed Tobą 6 pojemnych szuflad - Extra Space, w których możesz przechowywać swoje produkty. Szuflady to doskonałe rozwiązanie dla tego typu urządzeń, bo pozwalają na segregację i utrzymanie porządku we wnętrzu. Szuflady w prosty sposób się wysuwają, przez co odczuwasz komfort, podczas korzystania.

HISENSE-FV306N4BC1 szuflady przechowywanie produkty segregacja porządek wysuwanie komfort

Wygoda podczas korzystania

Zamrażarka wyposażona jest w zintegrowany, wygodny uchwyt boczny, dzięki któremu dotrzesz do jej wnętrza. Dodatkowo - dzięki wymiennym zawiasom drzwiowym można bardzo elastycznie ustawić urządzenie. Posiada także alarm otwartych drzwi.

HISENSE-FV306N4BC1-4-uchwyt uchwyt zamrażarka wnętrze wymienne zawiasy alarm otwarte drzwi

Kostkarka typu twist

Urządzenie wyposażone jest w kostkarkę do lodu typu twist - może zamrażać duże ilości lodu na raz. Jest ona zdejmowana, tak aby zapewnić dodatkową przestrzeń w zamrażarce, a prosty obrót - to wszystko, czego potrzeba, aby dorzucić idealnie zamrożone kostki lodu do lodówki poniżej.

HISENSE-FV306N4BC1 kostkarka lód twist ruchoma zdejmowana prposty obrót

Proste sterowanie

Dzięki elektronicznemu sterowaniu - masz pełną kontrolę nad temperaturą zamrażarki!

HISENSE-FV306N4BC1 elektroniczne sterowanie zamrażarka temperatura total no frost

Zawartość zestawu

Kupując zamrażarkę HISENSE FV306N4BC1 w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kabel zasilający, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


ZADBAJ O SWOJĄ WYGODĘ

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

W razie potrzeby demontujemy elementy zabudowy meblowej - front, blat, cokół; i ponownie je montujemy. Po pewnym podłączeniu zamrażarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona wewnątrz zabudowy. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania zamrażarki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Zamrażarka AEG ATB81121AW zakupiony sprzęt wniesiemy podłączymy wypoziomujemy unieruchomiona w zabudowie zmieniamy kierunek otwierania drzwi sprzątamy po sobie zabieramy zużyte urządzenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 174.6 x 59.5 x 65.1
Rodzaj zamrażarki: Szufladowa
Zdolność zamrażania [kg/24h]: 12
Klasa zamrażarki: ****
Bezszronowa (No Frost): Tak
Pojemność [l]: 254
Roczne zużycie prądu: 300 kWh = 231 zł
Klasa emisji hałasu: D
Kolor: Srebrny

Opinie

5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość mrożenia
5 /5
Ergonomia wnętrza
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
ANDRZEJ 17 lipca 2022
Zamrażarka HISENSE FV306N4BC1
Zakupiłem ją przez Internet nie widząc jej na żywo i jestem zadowolony w 100%. Zamrażarka zgrabna, a zarazem pojemna i o to mi chodziło! Zaskoczyła mnie na plus jej cicha praca. Zamrażarka posiada uchwyt, który pozwala szybciej dotrzeć do wnętrza. Kółka ułatwiają ustawienie w wybranym dla niej miejscu, a regulowane nóżki wypoziomowanie sprzętu. Zamrażarka BEZSZRONOWA co jest ułatwieniem, gdyż nie trzeba jej rozmrażać. Kostkarka lodu - robimy obrót TWIST i mamy kostki w pojemniczku, super! Zamrażarka posiada alarm otwartych drzwi oraz kilka poziomów mrożenia. Jest energooszczędna, co skutkuje niskim rocznym zużyciem prądu, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Wnętrze pozwala na segregację naszych mrożonek. Zamrażarka w 100% spełnia swoje zadanie za nie duże pieniądze. Zamrażarka dotarła na czas, estetycznie i bezpiecznie zapakowana. Polecam tą zamrażarkę XXI wieku!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ewa 17 marca 2022
Zamrażarka HISENSE FV306N4BC1
Bardzo pojemna, zamrażarka HISENSE FV306N4BC1. Ma estetyczny wygląd. Pracuje cichutko. Obsługa dowozu bardzo dobra.
Czy ta opinia była pomocna?

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zamrażarka HISENSE FV306N4BC1
Produkt archiwalny

Zamrażarka HISENSE FV306N4BC1

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756