Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Do 60 rat 0% RRSO 0%.

Pralka SAMSUNG WF18T8000GV EcoBubble 18kg 1100 obr

Kod: 442053

Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Do 60 rat 0% RRSO 0%.

Wymiary (GxSxW) [cm]: 85 x 69 x 98
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 18
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1100
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 76 kWh = 46.36 zł
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Pralka SAMSUNG WF18T8000GV EcoBubble 18kg 1100 obr
Pralka SAMSUNG WF18T8000GV EcoBubble 18kg 1100 obr
6 499
00
108,31 zł x 60 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Poznaj nową pralkę Samsung

Eco Bubble - efektywne pranie, nawet w niskiej temperaturze

Technologia EcoBubble™

Możesz prać skutecznie oraz energooszczędnie już w niskich temperaturach.

SmartThings - pralka pod Twoją kontrolą

SmartThings

Steruj w łatwy sposób swoim urządzeniem, wybierając i włączając funkcje w aplikacji SmartThings na smartfonie.

Pozwala prać znacznie więcej

Duża pojemność

Ładowność bębna wynosi do 18 kg. Pozwala to na jednoczesne pranie kilku kompletów pościeli, a także kołder i poduszek.

Cicha praca

Czujniki VRT Plus

Zmniejszony poziom hałasu i wibracji podczas prania oznacza, że możesz włą,czyć pralkę w dowolnym momencie, nie przeszkadzając domownikom ani gościom.

Higieniczna czystość ubrań

Higieniczna para

Usuwa bakterie, dzięki czemu Twoje ubrania lub pościel są idealnie czyste.

Niezawodność

Digital Inverter

Silnik odpowiada za wydajną i niezawodną pracę urządzenia. Jest on objęty 10-letnią gwarancją.

Jeszcze większa pojemność

18 kg załadunku

Pralka posiada wyjątkowo duży bęben. Może on pomieścić do 18 kg wsadu. Większy jednorazowy załadunek pozwoli Ci zmniejszyć częstotliwość prań. Oprócz ubrań można w niej prać pościel, obrusy, zasłony, koce, poduszki, a nawet kołdry.

Energooszczędne, skuteczne pranie

EcoBubble™

Możesz skutecznie usuwać uporczywe plamy nawet podczas prania w niskiej temperaturze*. Technologia EcoBubble™ już na samym początku prania łączy detergent, wodę i powietrze. W specjalnym generatorze powstaje aktywna piana, która błyskawicznie przenika przez włókna tkanin i usuwa plamy, a jednocześnie jest delikatna dla materiałów. Pranie w niskiej temperaturze to również oszczędność energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble™

Radzi sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami

Łatwe usuwanie zabrudzeń

Aktywna piana wnika głęboko w tkaniny i ułatwia usuwanie nawet uporczywych zabrudzeń.

Chroń tkaniny

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie aktywnej piany jest delikatne dla tkanin, ochrania ich kolor oraz strukturę.

Zużywaj mnie energii

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskich temperaturach zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Wygodna, zdalna obsługa

SmartThings

Pobierz aplikację SmartThings na swój smartfon i używaj jej do zdalnego zarządzania pralką. Dzięki SmartThings pralka dostosuje się do Twoich potrzeb i zautomatyzuje swoje działanie, aby ułatwić Ci codzienne obowiązki. Uruchom pranie nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu - wybierz właściwy program i oszczędzaj czas!

Zaplanuj harmonogram prania

Moduł Wi-Fi

Moduł Wi-Fi pozwala na zdalne monitorowanie i sterowanie praniem. Zaplanuj swój harmonogram prania i wybierz odpowiednie cykle. Skorzystaj z Przepisu na pranie, aby wybrać najlepszy cykl dla Twojego załadunku, a następnie wyślij ustawienia bezpośrednio do pralki i włącz urządzenie.

Dopasuj ustawienia do swoich potrzeb

Możesz jeszcze bardziej spersonalizować swoje urządzenie, pobierając dodatkowe 9 programów za pośrednictwem aplikacji SmartThings. Wybierz spośród cykli Pochmurny dzień, Intensywne, Sportowe ubrania, Kolorowe, Bluzki, Ręczniki, Cienka pościel, Odzież wierzchnia i Intensywne wirowanie. Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić za pomocą aplikacji SmartThings:

Sprawdź dostępne programy

Lista dostępnych programów

Wystarczy jedno kliknięcie na ekranie smartfona, aby wybrać odpowiedni program prania, sprawdzić czas jego trwania i włączyć urządzenie.

Samodzielnie ustawiane parametry prania

Parametry prania

Możesz również samodzielnie wybrać temperaturę prania, liczbę płukań oraz prędkość wirowania.

Funkcja Aktywnej piany do trudniejszych zabrudzeń

Namaczanie w pianie

Jeśli masz trudne plamy na ubraniach lub obrusach, włącz funkcję Aktywnej piany.

Zatrzymuj i wznawiaj pranie

Zatrzymaj lub wznów pranie

Skończył się detergent lub płyn do płukania tkanin? Po prostu wstrzymaj na chwilę pranie, a następnie wznów je jednym kliknięciem.

Zawsze wiesz, gdy w pralce pozostały ubrania

Alarm pozostawionego prania

Jeśli nie wyjmiesz prania po zakończeniu cyklu, urządzenie wyśle Ci alarm informujący o tym.

Dobierz ustawienia pod kątem swoich preferencji

Kody błędów

Diagnozuj i naprawiaj

Jeśli podczas prania wystąpią jakiekolwiek problemy, na ekranie telefonu pojawi się informacja o błędzie wraz z propozycjami rozwiązań.

Przypomnienia

Korzystaj z przypomnień dostępnych w aplikacji

Na Twoim smartfonie pojawi się przypomnienie o konieczności włączenia programu Czyszczenie bębna+, aby utrzymać wnętrze pralki w czystości.

Sterowanie pralką

Możesz włączyć swoją pralkę niezależnie od miejsca przebywania

Możesz uruchomić swoją pralkę z dowolnego miejsca. Monitoruj również zużycie energii elektrycznej i wybierz najoszczędniejszy z programów.

Pranie nigdy nie było tak proste

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Pralka oferuje 11 programów prania, wśród których znajdują się takie cykle jak: Bawełna, Eco 40-60, Super Szybki, Intensywne, Ekonomiczne, Wełna/delikatne, czy Pościel. Jedyne co musisz zrobić to wybrać jeden z nich, a pralka sama dobierze odpowiednią temperaturę, czas wirowania i czas namaczania. Dzięki programowi parowemu możesz mieć pewność, że bakterie i alergeny zostaną usunięte, a Twoje pranie będzie higienicznie czyste. Kolejne 9 programów jest dostępnych do pobrania w aplikacji SmartThings.

Higienicznie czyste pranie

Higieniczna para

Higienicznie czyste pranie

Podczas programu z dna bębna uwalniana jest para wodna, która nasyca tkaniny. Dzięki temu łatwiej pozbędziesz się zabrudzeń bez konieczności włączania funkcji Prania wstępnego. Para usuwa również do 99,9% bakterii* i alergenów**.

Wnika w tkaniny i pozwala łatwiej usuwać plamy

Funkcja Aktywnej piany

Skutecznie i oszczędnie

To dodatkowy cykl namaczania, który zmiękcza brud i ułatwia usuwanie nawet najbardziej uporczywych plam. Pozbądź się plam z kawy lub wina bez wysiłku***.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.  ***Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Poznaj jej sekrety

Dzięki wielu praktycznym funkcjom zawartym w pralce Samsung WF18T8000GV pranie staje się łatwiejsze. Nie musisz już ręcznie czyścić bębna i drzwi pralki, program zrobi to za Ciebie. Technologia VRT Plus sprawia, że pralka jest niezwykle cicha*, a silnik Digital Inverter zapewnia wydajną i energooszczędną pracę**.

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Redukcja hałasu w czasie prania

Czujniki VRT Plus

Wyjątkowo cicha praca

Zastosowane w urządzeniu czujniki sprawiają, że bęben jest perfekcyjnie wyważony nawet podczas wirowania na wysokich obrotach, bez względu na wielkość wsadu. Wpływa to na redukcję hałasu i wibracji podczas prania*. Możesz uruchomić urządzenie wieczorem, a nie będzie nikomu przeszkadzało w czasie wypoczynku.

Zawsze czyste wnętrze pralki

Czyszczenie bębna+

Higienicznie czyste wnętrze

Silny strumień wody i intensywne wirowanie usunie zabrudzenia z bębna, membrany i drzwi Twojej pralki. Program pozbywa się do 99,9% bakterii wewnątrz pralki*, które są odpowiedzialne za nieprzyjemne zapachy. Urządzenie poinformuje Cię, kiedy konieczne będzie uruchomienie programu**.

Bęben Swirl

Chroni Twoje ubrania

Zabezpiecza tkaniny podczas prania, zapobiegając ich zaciąganiu oraz mechaceniu się. Jest to możliwe za sprawą specjalnej konstrukcji bębna z polerowanymi otworami.

Twoje ubrania podczas prania będą bezpieczne

Digital Inverter

Cicha i bezawaryjna praca

Silnik Digital Inverter pracuje cicho i wydajnie, zapewniając sprawne działanie pralki. Jego trwałość jest poparta 10-letnią gwarancją.

Wydajny silnik wspierający efektywną pracę urządzenia

*Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki. **Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli. 

Wyjątkowy Design

Elegancka czerń

Pralka w kolorze czarnym wygląda wyjątkowo nowocześnie. Stylowo przyciemniane drzwi dodają jej elegancji. Panel sterowania z niebieskim wyświetlaczem jest czytelny i intuicyjny w obsłudze.

Najlepiej w zestawie

Dopasuj urządzenia do swoich potrzeb

Dopasuj do swojej pralki kompatybilną suszarkę z tej samej serii. Model DV16T8520BV charakteryzuje się wyjątkowo pojemnym bębnem (jednorazowy załadunek do 16 kg) oraz stylowym wzornictwem. Urządzenia możesz umieścić obok siebie.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

W opakowaniu znajdziesz także kartę gwarancyjną i instrukcję

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź, czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz, czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Techniczne

Funkcje

Programy

Wirowanie

Parametry

Klasy

Wymiary

Zużycie

Bezpieczeństwo użytkowania Blokada rodzicielska, Zabezpieczenie przed przepięciami
Możliwość zabudowy pod blatem Nie
Pojemność [kg] 18
Poziom hałasu (wirowanie) [dB] 72
Rodzaj pralki Pralka wolnostojąca
Sposób załadunku Od przodu
Zdejmowany blat Nie
Kierunek otwierania drzwi W lewo
Funkcje dodatkowe Child Lock, Czyszczenie bębna, Funkcja aktywnej piany, Higieniczna para
Funkcje parowe Tak
Seria Ecobubble
Możliwość podłączenia do ciepłej wody Tak
Opóźnienie startu pracy Tak
Programator (sterowanie) Elektroniczny
Silnik inwerterowy Tak
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Sterowanie smartfonem Tak
Autodozowanie Nie
Zastosowane technologie EcoBubble, VRT Plus
Dobór wody do wielkości załadunku Automatyczny
Programy prania Bawełna, Codzienne szybkie, Czyszczenie bębna, Delikatny, Eco 40-60º, Ekonomiczny, Higiena, Płukanie + Wirowanie, Pościel, Syntetyki, Wełna
Czas prania w programie EKO 40-60 st [min.] 240
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1100
Regulacja prędkości wirowania Tak
Kolor Czarny
Regulacja temperatury Tak
Wilgotność resztkowa [%] 53.9
Gwarancja 24 miesiące
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa emisji hałasu A
Nowa klasa energetyczna C
Głębokość [cm] 85
Szerokość [cm] 69
Wysokość [cm] 98
Zużycie energii [kWh] 0.73
Zużycie wody na cykl [l] 70
Zużycie energii na 100 cykli [kWh] 76 kWh = 46.36 zł

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna Ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 5 lat od zakupu.
  Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
  Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
  Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
  Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki

   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WF18T8000GV EcoBubble 18kg 1100 obr
   Pralka SAMSUNG WF18T8000GV EcoBubble 18kg 1100 obr
   Pralka SAMSUNG WF18T8000GV EcoBubble 18kg 1100 obr
   6 499
   00
   108,31 zł x 60 rat 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie pojutrze
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756