STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Pralka SAMSUNG WW70A6S28AT 7kg 1200 obr

(1)
Kod: 453596

STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Wymiary (GxSxW) [cm]: 45 x 60 x 85
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 7
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1200
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 69 kWh = 53.13 zł
Zużycie wody na cykl [l]: 45
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
QuickDrive czyste nawet o połowę szybciej
Panel AI Control personalizacja ustawień
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Pralka SAMSUNG WW70A6S28AT 7kg 1200 obr
Pralka SAMSUNG WW70A6S28AT 7kg 1200 obr
Taniej o 400
2 699 , 99
2 299 99
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Opis i dane

Wybrane cechy

phpa0hrj6 ico eco bubble

Technologia EcoBubble™

Pozwala na skuteczne pranie już w niskich temperaturach.

php6msemj quickdrive ikona

QuickDrive™

Doskonałe rezultaty prania w nawet o połowę krótszym czasie

php82hoza ico smart

Panel AI Control

Intuicyjna obsługa i spersonalizowane ustawienia

phpn6s7dd ico waska

Wąska i pojemna

Pralka ma niewielkie rozmiary, idealne do mniejszych łazienek.

phptimyk6 ico para

Higieniczna para

Para dezynfekuje ubrania, pościel czy ręczniki.

phpiglx6f ico smart things

SmartThings

Możliwość zdalnej kontroli i sterowania urządzeniem.

Pasuje do każdego wnętrza

Wąska i pojemna

Głębokość pralki Samsung WW70A6S28AT to tylko 45 cm, a jej pojemność wynosi do 7 kg. Oszczędzasz miejsce i możesz prać skutecznie. Urządzenie jest świetnym rozwiązaniem do małych łazienek, kawalerek oraz aneksów kuchennych.

Skróć czas prania o połowę

QuickDrive™ i Q-Bubble™

QuickDrive™ skraca czas prania nawet o 50%*. To możliwe dzięki zastosowaniu technologii Q-Bubble™. Dynamiczne obroty bębna oraz dodatkowy natrysk wody tworzą więcej aktywnej piany, która szybciej wnika w tkaniny i usuwa zabrudzenia, nie niszcząc przy tym nawet delikatnych ubrań.

* Testowany na serii Samsung WW6100A w porównaniu z Samsung WW6100R. Oszczędność do 50% czasu przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ± 5%. Na podstawie danych Intertek.

Energooszczędne, skuteczne pranie

EcoBubble™

Teraz możesz prać skutecznie już w niskich temperaturach. To zasługa technologii EcoBubble™, która już na samym początku prania łączy detergent, wodę i powietrze. Powstała w ten sposób aktywna piana szybciej wnika w tkaniny, o 24% poprawiając usuwanie zabrudzeń*. Zmniejsza przy tym o 70% zużycie energii elektrycznej*. Pranie przy użyciu aktywnej piany jest łagodne dla ubrań, zapewnia do 45,5% lepszą ochronę tkanin**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.
** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble™

phpfo8hNW niskie temperatury ikona

Łatwe usuwanie zabrudzeń

Aktywna piana przenika przez włókna tkanin, rozpuszczając zgromadzone tam zabrudzenia.

phpFTf7TV Delikatne

Dodatkowa ochrona tkanin

Sposób działania aktywnej piany jest delikatny dla ubrań: chronione są ich kolor i faktura.

phpxhum0J Eco

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze oznacza niższe rachunki za prąd.

Prosta i intuicyjna obsługa

Inteligentny panel AI Control

Pralka posiada nasz nowy panel sterowania AI Control, który czyni jej obsługę niezwykle prostą. Zapamiętuje sposób, w jaki z niej korzystasz i sugeruje Ci wybór odpowiednich programów prania. Podpowiada Ci najlepsze ustawienia, bazując na Twoim stylu życia czy pogodzie. Urządzeniem możesz również sterować zdalnie, za pomocą aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung.

Panel AI Control

Personalizacja ustawień i parametrów

Urządzenie wyposażono w sztuczną inteligencję, która bada Twoje nawyki i dostosowuje do nich panel sterowania. Najczęściej wybierane cykle i funkcje pojawiają się jako pierwsze na wyświetlaczu.

phpw9xkdm personalizacja ustawien

SmartThings

Twój osobisty asystent

Włącz aplikację na urządzeniu mobilnym i wybierz odpowiedni program, wskazując co masz do wyprania. Nawet będąc poza domem możesz ustawić harmonogram prania czy sprawdzić czy bieżący cykl już się zakończył. A w razie ewentualnych problemów, przeczytasz podpowiedzi co należy zrobić.

php0i9o3o smart things

Pranie nigdy nie było tak proste

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Do dyspozycji masz aż 22 programy automatyczne. Są odpowiednie dla wielu rodzajów załadunku. Wybierz cykl w zależności od rodzaju tkanin np. dla bawełny, tkanin syntetycznych czy mieszanych lub ustaw program Super szybki 39’. 

phpiyrg4x higieniczna para

Higieniczna para

Zdezynfekowane pranie

Para uwalniana z dołu bębna pomaga usunąć trudne zabrudzenia, bez konieczności aktywacji Prania wstępnego. Przenika przez tkaniny i dodatkowo usuwa z nich do 99,9% bakterii* i alergenów**.

phpztqpip aktywna piana

Funkcja Aktywnej piany

Skutecznie i oszczędnie

Tkaniny jeszcze przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania namaczane są w aktywnej pianie, która ułatwia rozpuszczanie nawet uporczywych plam z wina czy kawy***. Twoje ubrania odzyskają idealną czystość.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.  ***Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Poznaj jej sekrety

Użytkowanie pralki staje się prostsze, dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom. Już nie musisz po każdym cyklu ręcznie myć bębna – wystarczy, że skorzystasz z odpowiedniego programu. Czujnik wycieku wody zapobiegnie zalaniu Twojej łazienki w razie awarii.

phpcujzjh zaladunek 7kg

Załadunek 7 kg

Duża pojemność

Jednorazowo w bębnie zmieszczą się tkaniny o wadze do 7 kg. To znaczy, że możesz prać nie tylko odzież ale także większe rzeczy, takie jak pościel, koce czy zasłony.

phpxmtiru czyszczenie bebna

Czyszczenie bębna+

Czyste wnętrze

Teraz łatwiej o czystość wnętrza urządzenia. Silny strumień wody wraz z szybkim wirowaniem usuną zanieczyszczenia z bębna, drzwi oraz membrany, a wraz z nimi do 99,9% bakterii, które mogą powodować nieprzyjemny zapach*. Uruchom program czyszczenia, gdy zobaczysz takie powiadomienie na panelu sterowania lub w smartfonie**.

Czujnik wycieku wody

Bezpieczne pranie

Pod pralką umieszczono specjalny czujnik wykrywający nawet niewielkie ślady wody. W razie jakiejkolwiek awarii, wstrzyma cykl, odpompuje wodę i wyświetli komunikat o błędzie. W ten sposób zapobiegnie wyciekowi wody z pralki i zalaniu łazienki.

php1wotyz czujnik wycieku

Digital Inverter

Cichy i wytrzymały silnik

Silnik zastosowany w modelu WW70A6S28AT to nowoczesna, bezszczotkowa konstrukcja. Przekłada się to na efektywną i cichą*** pracę urządzenia oraz jego dłuższą żywotność****. Digital Inverter otrzymał 10 lat gwarancji.

phpmvqrqz digital inverter

*Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki. **Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli. 

*** Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

**** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Wymiary urządzenia

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

php0lxbxj w opakowaniu

Porównaj produkty

phplpc6gc ww70a6s28at
phpdd9pyd ww80aa126ax
php1EElNe tabela WW8NK62E0RW

WW70A6S28AT

WW80AA126AX

WW8NK62E0RW

EcoBubble™

Autodozowanie

-

-

-

AI control

-

-

AddWash™

-

-

Q-Bubble™

-

-

Pranie parowe

Super Speed

-

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

-

SmartThings

-

-

Łączność Wi-Fi

-

-

Załadunek

7 kg

8 kg

8 kg

Obroty rpm

1200

1200

1200

Ilość programów

22

14

14

Kolor

Biały

Inox

Biały

Wyświetlacz

Basic

LED

LED

Poziom głośności wirowania

72 dB

72 dB

72 dB

Klasa energetyczna

D

E

C

Wymiary (WxSxG) mm

850 x 600 x 450

850 x 600 x 450

850 x 600 x 450

Waga netto

65 kg

55 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Pralka - suszarka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku Od przodu
Pojemność [kg] 7
Wymiary (GxSxW) [cm] 45 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh] 69 kWh = 53.13 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB] 72
Rodzaj pralki Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe Tak
Zdejmowany blat Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość prania
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Łukasz 5 marca 2022
Pralka jak marzenie
Pralkę wybierałem sam, sugerując się opiniami klientów. Uważam, że wybór pierwsza klasa. Montaż jest bardzo prosty. Urządzenie zawiera w zestawie dwa wężyki - 1x do połączenia ze źródłem wody i 1x do połączenia z odpływem. Poziomowanie jest również bardzo łatwe, dzięki regulowanym nóżką. Pralka jest bardzo cicha. Podczas wirowania przy 1200 obrotów praktycznie jej nie słychać i jest bardzo stabilna, nie skacze po łazience i żadne kosmetyki z niej nie spadają. Bęben nie jest za głęboki ale nadrabia swoją średnicą. Jakość prania jest świetna, zarówno pod względem ubrań jak i butów. Duża ilość programów oraz możliwość sterowania telefonem jest bardzo wygodna. Nastawiamy pranie kiedy chcemy i na godzinę którą chcemy. Jest to mega wygodne. Serdecznie polecam!!!!
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Podłączenie zestawu pralki i suszarki

  Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
  • Wniesienie
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW70A6S28AT 7kg 1200 obr
  Pralka SAMSUNG WW70A6S28AT 7kg 1200 obr
  Pralka SAMSUNG WW70A6S28AT 7kg 1200 obr
  Taniej o 400
  2 699 , 99
  2 299 99
  Odbierz
  Zadzwoń i zamów 756 756 756
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 2299,99 zł
  2 299 99
  2 699 , 99
  Taniej o 400