Suszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji

GORENJE
Wielkość załadunku [kg]
8
Typ suszarki
Kondensacyjna
System suszenia pompą cieplną
Tak
Wymiary (GxSxW) [cm]
62.5 x 60 x 85
Roczne zużycie prądu
176 kWh = 107.36 zł
Funkcje parowe
Nie
Sterowanie smartfonem
Nie
IonTech mniej zagnieceń - maksymalna świeżośćMocny oraz cichy silnik PowerDrive
OUTLET
Suszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Stan produktu: Bardzo dobry
Taniej o
300
2 799,99
2 499,99
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
2 499,99
2 799,99
Taniej o
300

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Suszarka Gorenje

Suszarka GORENJE MAD830 o szerokości 60 cm z klasą energetyczną A+++. Urządzenie posiada technologie IonTech, która redukuje gniecienie się ubrań oraz silnik inwerterowy PowerDrive, zapewniający długą żywotność urządzenia. Roczne zużycie energii urządzenia wynosi 176 kWh.

Suszarka GORENJE MAD830 - Wygląd Ogólny

IonTech

Powietrze pełne jonów o ładunku ujemnym suszy pranie, znacznie redukując gniecenie się ubrań. Jonizator w suszarce GORENJE MAD830 tworzy środowisko wolne od większości alergenów, pozostałości dymu i pyłków kwiatowych, a także ładunków elektrostatycznych nagromadzonych w czasie suszenia. Dzięki temu ubrania łatwiej się prasują i pachną świeżo.

Suszarka GORENJE MAD830 - IonTech

Bęben WaveActive

Unikalny falisty wzór bębna suszarki GORENJE MAD830 zmiękcza włókna, dla delikatnego suszenia wszystkich rodzajów tkanin. Pranie jest idealnie suche i minimalnie pogniecione.

Suszarka GORENJE MAD830 - Bęben WaveActive

Silnik inwerterowy PowerDrive

Ten cichy i bardzo wydajny silnik, zapewnia długą żywotność suszarki GORENJE MAD830, zużywając mniej energii w każdym cyklu w porównaniu ze standardowym silnikiem.

Suszarka GORENJE MAD830 - Silnik inwerterowy PowerDrive

Klasa kondensacji A

W każdym cyklu suszenia suszarka GORENJE MAD830 kondensuje aż 90% wilgoci z prania, zapewniając całkowicie suche ubrania i eliminując wszelkie problemy związane z nadmiarem wilgoci w domu. Oznacza to, że do twojego otoczenia zostanie rocznie uwolnionych o 55 l wody mniej w porównaniu z suszarkami bębnowymi o klasie efektywności kondensacji B.

Suszarka GORENJE MAD830 - Klasa kondensacji A

IonRefresh

Musisz szybko usunąć nieprzyjemny zapach z ubrania? Dzięki temu specjalnemu programowi odświeżania z jonami IonRefresh w suszarce GORENJE MAD830, w zaledwie 30 minut twoje ubrania będą gotowe do włożenia i prawie tak świeże, jak po upraniu.

Suszarka GORENJE MAD830 - IonRefresh

Prosty interfejs

Łatwy w użyciu interfejs, z centralnie umieszczonym pokrętłem, umożliwia rozpoczęcie suszenia w suszarce GORENJE MAD830 w 3 prostych krokach: włączenie suszarki, wybór programu i wciśnięcie przycisku uruchamiającego! Bez wyboru dodatkowych funkcji i ustawień, które jednak są dostępne na dużym wyświetlaczu dotykowym, dzięki czemu masz pewność, że twoje ubrania będą suszone tak, jak tego chcesz.

Suszarka GORENJE MAD830 - Prosty interfejs

TwinAir

Nawet największe tkaniny są miękkie, równomiernie wysuszone i mniej pogniecione po wyjęciu z suszarki GORENJE MAD830, dzięki opatentowanemu dwukierunkowemu systemowi nawiewu powietrza.

Suszarka GORENJE MAD830 - TwinAir

Tryby suszenia

Nasza technologia w suszarce GORENJE MAD830 sprawia, że każdy rodzaj tkaniny jest suszony w najlepszy możliwy sposób, dzięki optymalnemu połączeniu temperatury, obrotów i czasu. Ustawienia te można dodatkowo dostosować, dzięki różnym trybom suszenia, co pozwala znaleźć odpowiednią kombinację do aktualnych potrzeb.

Suszarka GORENJE MAD830 - Tryby suszenia

Pompa ciepła

Suszarka GORENJE MAD830 z pompą ciepła charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, a także większą delikatnością dla tkanin w procesie suszenia. Temperatura w suszarce z pompą ciepła osiąga około 50°C, co umożliwia suszenie prawie wszystkich rodzajów tkanin, jednocześnie zapobiegając przesuszeniu i kurczeniu.

Suszarka GORENJE MAD830 - Pompa ciepła

Pościel

Suszenie dużych arkuszy i innych dużych elementów pościelowych w suszarce może się skończyć dużym skręconym węzłem w suszarce. Program dla pościeli ze starannie przemyślanymi algorytmami i obrotami bębna w obu kierunkach zapobiega skręcaniu i zapewnia doskonałe rezultaty suszenia w suszarce GORENJE MAD830.

Suszarka GORENJE MAD830 - Pościel

Opóźnienie startu

Zaprogramuj początek procesu suszenia z wyprzedzeniem i pozwól suszarce GORENJE MAD830 pracować zawsze, gdy jest to najbardziej dogodne, na przykład, gdy energia elektryczna jest tańsza. Ubrania zostaną wysuszone do wcześniej ustawionego poziomu i będą gotowe do prasowania lub przechowywania w szafie.

Suszarka GORENJE MAD830 - Opóźnienie startu

Przeciw zagnieceniom

Nie masz czasu na natychmiastowe opróżnienie suszarki? Suszarka GORENJE MAD830 okresowo obraca bębnem, zmieniając położenie tkanin wewnątrz w czasie do 3 godzin po zakończeniu cyklu, aby zapobiec utrwalaniu zagnieceń.

Suszarka GORENJE MAD830 - Przeciw zagnieceniom

StableTech

Te specjalne ściany boczne minimalizują drgania suszarki, zmniejszając hałas podczas procesu suszenia i bardziej stabilizują suszarkę GORENJE MAD830.

Suszarka GORENJE MAD830 - StableTech

Oświetlenie bębna

Idealnie umieszczone światło LED dokładnie oświetla wnętrze bębna suszarki GORENJE MAD830, co ułatwia załadowanie i opróżnianie urządzenia.

Suszarka GORENJE MAD830 - Oświetlenie bębna

AutoDrain

Suszarkę GORENJE MAD830 z wężem AutoDrain można podłączyć do odpływu, oszczędzając kłopotów z ręcznym opróżnianiem zbiornika kondensatu.

Suszarka GORENJE MAD830 - AutoDrain

Gładkie drzwi

Duże drzwi, wykonane z jednego kawałka tworzywa bez żadnych śrub, zapewniają stabilność, zapobiegają denerwującym piskom lub skrzypieniu. Kąt otwarcia to pełne 180 stopni, więc opróżnianie i ładowanie bębna szuszarki GORENJE MAD830 jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Suszarka GORENJE MAD830 - Gładkie drzwi

Blokada przed dziećmi

Panel sterowania suszarki GORENJE MAD830 można zablokować, naciskając specjalną kombinację klawiszy, uniemożliwiając dzieciom korzystanie z urządzenia, gdy nie ma Cię w pobliżu.

Suszarka GORENJE MAD830 - Blokada przed dziećmi

Delikatne dźwięki

Suszarka GORENJE MAD830 jest nie tylko przyjazna praniu, ale także Twoim uszom. Delikatne dźwięki dają łagodne informacje zwrotne o wybranych funkcjach lub programach.

Suszarka GORENJE MAD830 - Delikatne dźwięki

JoggerDial

JoggerDial zapewnia szybki i łatwy wybór programów suszenia w suszarce GORENJE MAD830. Dzięki wskaźnikowi LED wybrany program jest wyraźnie widoczny ze wszystkich kątów i niezależnie od oświetlenia otoczenia.

Suszarka GORENJE MAD830 - JoggerDial

Czujnik wysuszenia

Inteligentna technologia czujników w suszarce GORENJE MAD830 automatycznie kontroluje proces suszenia zgodnie z wybranym programem, typem prania i pożądanym poziomem wysuszenia. Czujniki zatrzymają proces suszenia, gdy ubrania osiągną zadany poziom, aby ich nie przesuszyć.

Suszarka GORENJE MAD830 - Czujnik wysuszenia

Szklane drzwi z FiltrationSupreme

Szklane drzwiczki w szuszarce GORENJE MAD830 pozwalają kontrolować proces suszenia a system FiltrationSupreme zapewnia doskonałą filtrację bez ograniczania przepływu powietrza. Opatentowane rozwiązanie wrzutowe umożliwia łatwe czyszczenie, a opcjonalne oświetlenie wnętrza jeszcze bardziej zwiększa widoczność.

Suszarka GORENJE MAD830 - Szklane drzwi z FiltrationSupremeFilmy:Dane techniczne

Funkcje dodatkowe AutoDrain, Możliwość dostosowania programów do własnych potrzeb, Oświetlenie bębna, Sygnał dźwiękowy końca pracy, System antyzgnieceniowy Anticrease, TwinAir

Funkcje parowe

Nie

Opóźnienie startu pracy

Tak

Programator (sterowanie)

Elektroniczny

Silnik inwerterowy

Tak

Typ suszarki

Kondensacyjna

Wyświetlacz elektroniczny

Tak

Zużycie energii załadunek pełny / częściowy [kWh]

1.42 / 0.83
Sterowanie smartfonem Nie
Kolor Biały

Suszarka automatyczna

Tak
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy 175 minut / 107 minut
Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy A / A
Programy suszenia Bawełna, Delikatny, Do prasowania, Koszule/Bluzki, Pierze/Puch, Pościel, Suszenie do szafy, Wełna
Bezpieczeństwo użytkowania Blokada rodzicielska, Blokada ustawień, Sygnalizator pełnego zbiornika

Możliwość montażu na pralce

Tak
Możliwość zabudowy pod blat Nie

Poziom hałasu [dB]

65
Suszarka do zabudowy Nie

System suszenia pompą cieplną

Tak

Wielkość załadunku [kg]

8
Zbiornik na wodę Tak

Klasa energetyczna

A+++
Wysokość [cm] 85

Głębokość [cm]

62.5
Szerokość [cm] 60

Roczne zużycie energii [kWh]

176
Instrukcja obsługi Pobierz
Karta produktu Pobierz
Nazwa producenta/importera GORENJE
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Piotr
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Mało użytkowana, ale wygląda OK.

Ocena

Fantastyczna
arek
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Mój drugi produkt tej firmy. Obok pralki jest i suszarka.
Cicha, pojemna i w parze fajny komplecik.

Ogólnie to tak jak ze zmywarką, każdy chce mieć jak już kupi.

Super programy, które przy innych wiodących firmach mogą sobie pomarzyć. A program jonizacji mistrzostwo. Mam też w pralce ten program.
Co do ciepła i wilgotności w małym pomieszczeniu niezauważalne.

Poniżej jest super wystarczająca opinia, pozdrowienia dla tego użytkownika.

Ocena

Fantastyczna
Dorota
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Pranie dokładnie wysuszone, pachnące i co najważniejsze, ubrania i ręczniki bardzo miękkie. Łatwy programator i bezproblemowe czyszczenie filtrów. Suszarka pracuje nieco głośno, co jest jedynym minusem.

Ocena

Fantastyczna
Joanna
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Suszarka spełnia swoje zadania podręcznikowo. Zamienienie starszej suszarki na nowszy model było świetnym rozwiązaniem. Jest energooszczędna oraz prosta w obsłudze, co dla osób w moim wieku jest bardzo ułatwiające codzienne domowe obowiązki. Wizualnie sprawdza się w wystroju prawie każdej łazienki, prosty, klasyczny wygląd bez przesady sprawia, że żadna łazienka w żaden sposób nie ucierpi na tymże nabytku.

Ocena

Fantastyczna
Małgorzata
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Pierwsza klasa . Suszarka cicha pojemna . Cudowna . Ubrania delikatniejsze w dotyku niż zakupione nowe . Polecam serdecznie .

Ocena

Fantastyczna
Anna
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Na początku byłam przeciwna, a dziś jestem ZADOWOLONA, suszy super, ręczniki są miękkie i pachnące i delikatne. Suszy szybko zbiornik na wodę, super, polecam.

Ocena

Fantastyczna
Krzysztof
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Na razie pierwsze suszenia za mną, pranie suche, niepogniecione, trzeba sprawdzać siateczki filtrów po każdym suszeniu, bo naprawdę zbiera się tego mnóstwo, ale jest prosty i łatwy dostęp.

Ocena

Fantastyczna
Dariusz
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Zacznę od tego, że długo zwlekałem z zakupem suszarki uważając, że nie jest to sprzęt pierwszej potrzeby. Po zakupie i pierwszym użyciu, przekonałem się na własnej skórze jak bardzo się myliłem. Suszarka Gorenje MAD830 ma praktycznie same zalety i brak wad, jest bardzo energooszczędna (klasa A+++), ma klasę kondensacji A (czyli najwyższą z możliwych), zmieścimy w niej aż 8kg prania, a 14 programów pozwoli nam wybrać najbardziej odpowiadający naszym aktualnym potrzebom i zwyczajnie ładnie się prezentuje. Interfejs i obsługa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa, wyświetlacz jest minimalistyczny ale dzięki temu czytelny i dostarcza nam wszystkich niezbędnych informacji na temat aktualnie nastawionego programu. Dzięki zastosowanym czujnikom suszarka sama dobiera parametry suszenia i jeśli uzna, że pranie osiągnęło zadany przez nas stopień suchości sama skróci czas trwania programu. Posiada m.in. znakomity i innowacyjny 30 min program odświeżania na zimno jonizowanym powietrzem, który odświeża ciuchy i likwiduje nieprzyjemne zapachy, oraz program do pościeli, który zapobiega skręcaniu się dużych sztuk bielizny. Pranie po wyjęciu z bębna jest super miękkie, pachnące i praktycznie w większości przypadków spokojnie możemy się obejść bez żelazka, co dla mnie jest idealnym rozwiązaniem gdyż nienawidzę prasować :P. Nareszcie koniec z wilgocią, zapachem stęchlizny i rozstawionym praniem schnącym nawet 5 dni. Sprzęt posiada 2 filtry, które należy czyścic regularnie, ale dzięki ich budowie nie nastręcza to absolutnie żadnych trudności i jest bardzo szybkie. Filtr w drzwiach czyścimy po każdym programie i zajmuje to nie więcej jak 30s, natomiast filtr chroniący wymiennik ciepła czyścimy raz na 5 użyć i uporamy się z tym w max 1,5 min. Oświetlenie bębna i duży otwór wrzutowy ułatwiają wkładanie i wyciąganie prania. Suszarka hałasuje na poziomie 65 decybeli, co jest jak najbardziej akceptowalnym wynikiem przy tak atrakcyjnej cenie w porównaniu do konkurencyjnych sprzętów innych firm. Gorąco polecam przekonać się osobiście, że kupno tej suszarki to strzał w 10!

Ocena

Fantastyczna
Ewa
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Ostatni mój zakup to suszarka do ubrań Gorenje MAD 830. Suszarka rewelacja, suszy szybko, sama dobiera czas do ilości prania i jest prosta w obsłudze. Na dodatek jest energooszczędna To moja pierwsza suszarka, ale żałuję, że tak późno się na nią zdecydowałam. Mam dwójkę dzieci i ta suszarka to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu, kto jeszcze się nie zdecydował, bo naprawdę warto.

Ocena

Fantastyczna
Robert
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Po 5 latach zepsuła mi się suszarka Beko. Mam już od 3 lat topowy model zmywarki Gorenje dlatego nie bałem się tej firmy. Co do samej suszarki to robi dokładnie to samo i tak samo co jej poprzedniczka. Silnik inwerterowy, pompa ciepła - to warunki konieczne dla kogoś kto robi rocznie ponad 1000 cykli suszenia. Na plus tej suszarki: 1. Bez dokupowania dodatkowego wężyka można od razu podłączyć się do odpływu. 2. Najważniejsza różnica to łatwość czyszczenia filtrów, szczególnie przy skraplaczu. Siatka chyba ma na tyle drobne oczka, że mało co przepuszcza. Podsumowując udany zakup.

Ocena

Fantastyczna
Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj ubezpieczenieDodaj ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
59,99
Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
89,99
Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
179,99
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

2 499,99
2 799,99
Taniej o
300