ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z ryżem |
| Waga: | 1.5 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Ryż naturalny brązowy 4%, Rosół |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Oleje i tłuszcze (olej lniany 0.2%), Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
Lekkostrawna, bogata w białko
Wzmacnia odporności organizmu
Liczba sztuk w opakowaniu: 10
Smak: Kurczak z ryżem
Lekkostrawna, bogata w białko
Wzmacnia odporności organizmu
Liczba sztuk w opakowaniu: 10
Smak: Kurczak z ryżem
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 7%, Jaja, Nasiona, Owoce, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 6, Białko 23.3%, Białkowe ekstrakty warzywne, Surowy błonnik 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Fosfor, Magnez, Minerały, Sód, Wapń 1.08%, Witamina A, Witamina C, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Łuski i nasiona psyllium, Drożdże 0.19%, Jęczmień, Konserwanty, Mączka z aksamitki, Produkty drożdży, Pulpa buraczana... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 22%, Oleje i tłuszcze surowe 7%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, EPA/DHA 0.13%, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.7%, Selen, Sód 0.5%, Tauryna, Witamina A, Witamina C (kwas askorbinowy)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Konserwanty, Mączka z aksamitki wzniesionej, Ryż, Włókno roślinne... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 24%, Suszone białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Tłuszcze zwierzęce, EPA/DHA... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fruktooligosacharydy, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.25 |
| Skład: | Kurczak 8%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Nasiona, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Roślinne ekstrakty białkowe, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Błonnik 1.8%, Oleje i tłuszcze roślinne... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Chlorki 0.57%, Cynk, Cytrynian potasu, Fosfor 0.48%, Hydroksyprolina 0.15%, Jod, Magnez 0.09%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mąka kukurydziana, Drożdże, Gluten pszenny, Mączka z aksamitki, Produkty drożdży, Ryż, Sok z juki schidigera... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Hydrolizowane białka drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce, Oleje i tłuszcze surowe 20%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 1.5 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Jaja, Mięczaki i skorupiaki, Nasiona, Produkty pochodne jaj... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze |
| Witaminy i minerały: | Minerały |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób z ryżem |
| Waga: | 1.5 kg |
| Skład: | Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Proszek jajeczny, Ryż, Wyciąg z aksamitki wzniesionej |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Hydrolizat białka zwierzęcego, Suszone białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 17%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 2%, Cynk, Fosfor, Jod, Magnez, Mangan, Miedź, Potas 0.8%, Selen, Siarczan cynku, Sód, Sole mineralne... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny, Warzywny |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Konserwanty, Mączka z aksamitki, Ryż, Włókno roślinne, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Hydrolizowany izolat białka sojowego, Oleje i tłuszcze surowe 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.85%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Tauryna, Witamina A, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Indyk z ryżem |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.05 |
| Skład: | Ekstrakt z cykorii 0.1%, Ryż biały 13%, Ryż brązowy 13%, Siemię lniane 3.9%, Sos z indyka, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz drobiowy, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.4%, Białko 25.3%, Olej z ryb... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku), Ekstrakty zawierające tokoferole pochodzenia naturalnego... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
