ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Smak: | Jagnięcina z łososiem |
|---|---|
| Waga: | 24 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 12
Liczba sztuk w opakowaniu: 12
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Hydrolizowana wątroba 3%, Kukurydza, Kurze jaja, Rumianek 0.03%, Suszone mięso drobiowe 26%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Olej z łososia 1%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Oleje i tłuszcze surowe 21%, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid, Pantotenian wapnia, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.6 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Hydrolizowana wątroba 3%, Jaja kurze, Juka, Korzeń cykorii 0.2%, Kukurydza... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Olej z łososia 0.5%, Oleje i tłuszcze surowe 14%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Popiół surowy 5.1%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.7%, Glukozamina, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Suszone mięso drobiowe 21%, Hydrolizowana wątroba 3%, Juka, Kukurydza, Rumianek 0.03%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 1%, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Pantotenian wapnia, Selen, Wapń 1.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 8 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jagnięcina 22%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 8%, Ekstrakt drożdżowy 0.4%, Suszona mięta 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Tłuszcz surowy 12%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasy, Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.6%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Hydrolizowana wątroba 3%, Kukurydza, Kurze jaja, Rumianek 0.03%, Suszone mięso drobiowe 26%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Olej z łososia 1%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Oleje i tłuszcze surowe 21%, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid, Pantotenian wapnia, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.6 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Hydrolizowana wątroba 3%, Jaja kurze, Juka, Korzeń cykorii 0.2%, Kukurydza... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Olej z łososia 0.5%, Oleje i tłuszcze surowe 14%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Popiół surowy 5.1%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.7%, Glukozamina, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Suszone mięso drobiowe 21%, Hydrolizowana wątroba 3%, Juka, Kukurydza, Kurze jaja... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29.5%, Oleje i tłuszcze surowe 22%, Tłuszcz drobiowy, Olej łososiowy, Popiół surowy 6.1%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Glukozamina 0.06%, Jod, Kwas foliowy, L-karnityna, Mangan, Miedź... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Świeże mięso drobiowe 50%, Suszone mięso drobiowe 21%, Hydrolizowana wątroba 3%, Juka, Kukurydza, Rumianek 0.03%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 1%, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Pantotenian wapnia, Selen, Wapń 1.3%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Juka 0.005%, Ryż biały 24%, Ryż łamany 24%, Suszona wołowina 5%, Suszone mięso drobiowe 22.5%, Świeża wołowina 13%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Olej z łososia, Oleje i tłuszcze surowe 14.2%, Popiół surowy 6%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Fosfor 0.8%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid, Pantotenian wapnia, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 56 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Zboża pełnoziarniste 55%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Indyk 4%, Suszona pulpa buraczana 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko 25%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Oleje i tłuszcze surowe 8%, Popiół surowy 8%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelazawy, Minerały... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 48 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszony kurczak, Świeży kurczak 4%, Kukurydza, Suszony indyk, Jęczmień, Pszenica, Siemię lniane, Sorgo, Sos z kurczaka... |
| Składniki analityczne: | Białko 23%, Zawartość tłuszczu 13%, Olej rybny, Popiół surowy 6.4%, Tłuszcz wieprzowy, Włókno surowe 2.6% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Minerały, Siarczan chondroityny, Wapń 1.1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 72 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 23%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 9%, Popiół surowy 7%, Przeciwutleniacze, Włókno surowe 2.7% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Wapń 1.4%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 72 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 16%, Popiół surowy 6.3%, Włóknik 2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 60 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza pełnoziarnista, Mączka mięsno-kostna, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 15%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1.2%, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Niacynoamid, Selen, Sód 0.45%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |

