Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Produkt archiwalny

        Kamera monitorująca GOCLEVER HCAMOME3F

Kamera monitorująca GOCLEVER HCAMOME3F

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Kamera monitorująca GOCLEVER HCAMOME3F

 

Kamera zapewni bezpieczeństwo Twoim bliskim i Twojemu mieniu. Po zamontowaniu możesz obserwować swój dom i posesję gdziekolwiek będziesz. Na żywo! Wszystko to w rozdzielczości FHD(1080P) oraz 25Fps (25 klatek na sekundę). Dzięki takim parametrom obraz jest płynny i istotny. W razie zapełnienia karty pamięci materiały są samoczynnie nadpisywane (od najstarszego). Kamerą możesz sterować z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy połączenie z Internetem i gratisowa aplikacja, która zezwala na sterowanie kamerą, nagrywanie tworzyw wideo na kartę MicroSD, robienie fotografii, włączanie trybu nocnego i zmienianie ustawień systemowych. Kamera zaopatrzona w samoczynnie dopasowujący się filtr podczerwieni i diody ARRAY LED, gwarantuje widoczność aż do 15 metrów w warunkach słabego oświetlenia. Twój dom będzie monitorowany korzystnie w dzień, jak i w nocy. Kamera detektor ruchu, który zarejestruje każde niechciane wydarzenie. Jeśli w polu widzenia urządzenia zostanie wykryty ruch to kamera wykona zdjęcie. W przypadku nieproszonych gości urządzenie poinformuje o włamaniu przy pomocy aplikacji w Twoim smartfonie i na dodatek wyśle Ci zdjęcie na skrzynkę mailową. Możesz spokojnie wyjechać na dłuższe wakacje i w razie zapotrzebowania sprawdzić czy pod Twoją nieobecność nie działo się nic niepożądanego. GOCLEVER OMEGA EYE 3 jest kompatybilna ze smartfonami i tabletami z systemami Android i iOS oraz komputerami PC z systemem Windows. Równocześnie możesz obserwować Twój dom z kilku najróżniejszych maszyn. Absolutną nowością są funkcje Pinch to Zoom – zezwalająca na przybliżanie obrazu i dokładne przyjrzenie się każdemu detalowi przez „rozciągnięcie” go na ekranie aplikacji i funkcja Playback – możliwość śledzenia nagranego na karcie MicroSD materiału video z dokładnie wybranego okresu za pomocą jednego przeciągnięcia palcem. Dzięki ONVIF nie będziesz miał już żadnych problemów ze skonfigurowaniem swojego domowego systemu monitoringu, choćby jeśli posiadasz sprzęt różnych producentów. System zezwala na bezproblemową współpracę między urządzeniami oraz komfortowe zarządzanie całym systemem. Dodatkowe funkcje kamery: funkcja Pinch to Zoom (rozciągnięcie palcem), funkcja Playback (odtworzenie nagranego materiału), Pełna kontrola nad kamerą za pośrednictwem smartfona, kompatybilność z ONVIF – bezproblemowa współpraca z innymi urządzeniami monitorującymi. Akcesoria: Zasilacz, kabel LAN, kabel USB, elementy do montażu ściennego, instrukcja.

Dane techniczne

Funkcje dodatkowe Obsługa kart microSD/SDHC, Automatyczna detekcja ruchu, Współpraca z systemami mobilnymi iOS i Android
Stopień ochrony [IP] IP66
Rodzaj produktu Kamera monitorująca
Gwarancja 24 miesiące
Zasilanie Sieciowe
Typ podłączenia WiFi
Maksymalna rozdzielczość 1920 x 1080
Nazwa producenta/importera GOCLEVER
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Wygodne zakupy / ponad 210 sklepów
Tanio, szybko i wygodnie! Z dostawą pod drzwi!

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną