Kosiarka akumulatorowa RYOBI RY18LMX37A-150
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 C 1200 W 370 mm
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNiezastąpiona w każdym ogrodzie
Zasilanie
Maszyna jest zasilana akumulatorem Li-ion o pojemności 5 Ah i napięciu 18 V. Akumulator cechuje się długim czasem pracy, wysoką mocą i dużą wytrzymałością. Kompaktowy kształt kosiarki RYOBI RY18LMX37A-150 ułatwia manewrowanie.
Zadbaj o swój trawnik
Wygodny uchwyt
Dane techniczne
| Rodzaj kosiarki: | Akumulatorowa |
|---|---|
| Zakres regulacji koszenia [mm]: | 25 - 70 |
| Typ silnika: | Indukcyjny (Bezszczotkowy) |
| Szerokość koszenia [mm]: | 370 |
| Pojemność kosza [l]: | 45 |
| Rodzaj regulacji: | Centralna (6-stopniowa) |
| Wyrzut boczny: | Nie |
| Waga [kg]: | 11 |
Fizyczne | |
|---|---|
| Napęd: | Nie |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Waga [kg]: | 11 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 14.7 |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Mulczowanie, Technologia EasyEdge |
| Rozdrabnianie: | Tak |
| Wyrzut boczny: | Nie |
Techniczne | |
| Pojemność kosza [l]: | 45 |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 5 |
| Poziom hałasu [dB]: | 89 |
Parametry | |
| Kompatybilność seria: | ONE+, ONE+ 18V |