Kosiarka akumulatorowa RYOBI RY36LM40A-140
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 C 1200 W 370 mm
Produkt archiwalny
Silnik bezszczotkowy i trzy tryby pracy
Pojemny kosz
Technologia EasyEdge
Wyposażenie
Do kosiarki dołączono instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Rodzaj kosiarki: | Akumulatorowa |
|---|---|
| Zakres regulacji koszenia [mm]: | 25 - 75 |
| Typ silnika: | Indukcyjny (Bezszczotkowy) |
| Szerokość koszenia [mm]: | 400 |
| Pojemność kosza [l]: | 50 |
| Rodzaj regulacji: | Centralna (7-stopniowa) |
| Wyrzut boczny: | Nie |
| Waga [kg]: | 19.9 |
Fizyczne | |
|---|---|
| Napęd: | Nie |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Konstrukcja: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg]: | 19.9 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 25 |
Funkcje | |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora |
| Rozdrabnianie: | Tak |
| Wyrzut boczny: | Nie |
Techniczne | |
| Pojemność kosza [l]: | 50 |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 4 |
| Poziom hałasu [dB]: | 95.2 |
Parametry | |
| Kompatybilność seria: | MAX POWER, Max Power Lithium+ 36V |