Kosa spalinowa NAC BP520-27-T 2.2kW 7.5kg Żyłka + tarcza tnąca
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Waga [kg]: | 7.5 |
| Tarcza tnąca, Żyłka | |
| Typ silnika: | 2-suwowy |
Dostępne warianty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Idealny sprzęt ogrodowy
Wiele funkcji w jednym urządzeniu
Wydajny silnik
Sercem urządzenia jest wydajny 2-suwowy silnik spalinowy o pojemności 51,7 cm3 i mocy 2,2 kW, który pozwala osiągnąć prędkość obrotową do 7500 obr/min. Warto dodać, że maksymalny moment obrotowy dochodzi do 2,7 Nm, co przekłada się na łatwą pracę w najcięższych warunkach.
Koszenie trawy
Podcinanie trawy
Kolejnym elementem ułatwiającym dbanie o trawnik jest głowica z żyłką tnącą o średnicy 2,4 mm, która podawana jest automatycznie. Żyłka doskonale nada się do przycinania trawy wzdłuż krawędzi czy dookoła drzew i krzewów. Szerokość robocza żyłki wynosi 42 cm, dzięki czemu szybko wykosisz duży obszar.