Zestaw do nawadniania GARDENA 13366-20

Kod: 454759
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Zestaw do nawadniania roślin
Typ: Domowe
Regulacja strumienia wody: Nie
Liczba funkcji: 1
Zobacz opis produktu
Zestaw do nawadniania GARDENA 13366-20
Zestaw do nawadniania GARDENA 13366-20
455 00
75,83 zł x 6 rat 0%
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, w podróży służbowej, czy po prostu jesteś zbyt zajęty w domu, dzięki zestawowi do nawadniania na wakacje GARDENA nie musisz się już martwić o nawadnianie roślin doniczkowych. Mimo Twojej nieobecności Twoje rośliny będą optymalnie podlewane. System nawadniający wymaga zasilania, ale nie musi być podłączony do kranu. Świąteczny zestaw do podlewania możesz umieścić w dowolnym miejscu w domu w pobliżu gniazdka. Dzięki dystrybutorom kroplowym z trzema różnymi prędkościami dostarczania wody można podlewać do 36 różnych roślin doniczkowych w tym samym czasie przez jedną minutę dziennie, biorąc pod uwagę ich różne zapotrzebowanie na wodę. Zestaw do podlewania wakacyjnego zawiera wszystkie niezbędne poszczególne elementy i jest gotowy do natychmiastowego użycia. System jest łatwy w instalacji i zapewnia, że ​​wszystko działa. Towarzyszący mu zbiornik na wodę jest wykonany w 80% z materiału pochodzącego z recyklingu i dlatego jest zrównoważonym rozwiązaniem do nawadniania domu lub oranżerii. Możliwe jest również podłączenie do pompy nawadniającej, aby zoptymalizować zużycie wody. Zbiornik może służyć również jako praktyczna opcja przechowywania poszczególnych elementów zestawu. Ponieważ zestaw do nawadniania jest wąski, można go dyskretnie umieścić w domu lub schować za meblami. Przemyślany, nowoczesny design systemu sprawia, że ​​zestaw do podlewania jest ponadczasowy i doskonale wpasowuje się w każdą przestrzeń mieszkalną. Oczywiście zestaw sprawdzi się również na balkonie. Zbiornik na wodę, który może pomieścić do 10,5 litra wody, zapewnia niezawodne zaopatrzenie w wodę. Jeśli podróżujesz przez dłuższy czas, to też nie jest problem: dzięki połączeniu można zwiększyć ilość wody, poprzez podłączenie do dodatkowych zbiorników wodnych. Dbanie o rośliny, gdy Cię nie ma. Niezależne nawadnianie roślin domowych.

Dane techniczne

Fizyczne

Parametry

Techniczne

Liczba funkcji: 1
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Regulacja strumienia wody: Nie
Kolor: Czarny
Wyposażenie: 20 zaślepek, 3 kroplowniki, 36 kołków, Pompka, Wąż kroplujący, Wąż rozprowadzający, Zasilacz, Zbiornik
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja: 24 miesiące
Rodzaj: Zestaw do nawadniania roślin
Typ: Domowe

Producent

 • Nazwa producenta/importera: GARDENA
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Inne produkty w kategorii:

  Zestaw do nawadniania GARDENA 13366-20
  Zestaw do nawadniania GARDENA 13366-20
  455 00
  75,83 zł x 6 rat 0%
  U Ciebie
  W sklepie w sobotę
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 455,00 zł
  455 00