Kompostownik EKOBAT Ecosmart 740

EKOBAT
Typ
Zamknięty
Pojemność [l]
740

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

159,99
159,99

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Kompostownik o pojemności 740 litrów wykonany z polipropylenu to doskonałe i wydajne narzędzie do wytwarzania kompostu we własnym zakresie. Pozwala na przetwarzanie odpadów gospodarczych na własny, doskonałej jakości kompost. Modułowa konstrukcja, łatwy montaż, oraz estetyczny wygląd to tylko niektóre cechy tego wynalazku. Klapa górna wyposażona została w system rynienek i szczelin nawadniających, co zapewnia optymalną wilgotność wewnątrz kompostownika. Ściany boczne zaprojektowane i ustawione w ten sposób by łapać deszczówkę. Zamknięta forma kompostownika zapobiega wydobywaniu się zapachów na zewnątrz, a jednocześnie ogranicza dostęp nieproszonych gości, takich jak ptaki, psy czy koty. Wymiary: wysokość: 113 cm, szerokość: 89 cm, głębokość: 89 cm.

Dane techniczne

Głębokość [cm] 89
Szerokość [cm] 89
Waga [kg] 9.8
Wysokość [cm] 113
Kolor Czarny
Pojemność [l] 740
Typ Zamknięty
Wykonanie Tworzywo sztuczne
Pojemność 650 l
Nazwa producenta/importera EKOBAT
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Roman
kupił/aKompostownik EKOBAT Ecosmart 740
Konstrukcja dobrze przemyślana, łatwy montaż. Pokrywa dzielona bardzo ułatwia napełnianie. Również wybieranie kompostu przez dolne zasuwy jest wygodne. Kompostownik świetnie prezentuje się w ogrodzie. Pojemność jak na gabaryty zewnętrzne zaskakująco dobra.

Ocena

Fantastyczna
KATARZYNA
kupił/aKompostownik EKOBAT Ecosmart 740
Przyda się w każdym ogrodzie.

Ocena

Fantastyczna
Przemysław
kupił/aKompostownik EKOBAT Ecosmart 740
Wygląda bardzo niepozornie, ale jest naprawdę bardzo solidny. Szczerze polecam zakup tego kompostownika. Świetnie się sprawuje i przy tym porządnie prezentuje się w ogrodzie. Naprawdę polecam!

Ocena

Fantastyczna
Barbara
kupił/aKompostownik EKOBAT Ecosmart 740
+ dosyć solidny, waży prawie 10 kg, + bardzo dobra cena, + fajne rozwiązanie z górną klapą podzieloną na dwie części - jest bardziej odporna na wiatr, - szkoda, że nie ma wyboru kolorów - zielony byłby mniej widoczny w ogrodzie, +/- zaprojektowane są tylko dwa otwory do wybierania kompostu, ale na szczęście sami decydujemy o wyborze ścianek, +/- bardzo łatwy montaż bez użycia narzędzi - no chyba, że jesteś kobietą o delikatnych dłoniach, to kompostownik złożysz, ale będziesz mieć problem z wycięciem otworów, +/- jeszcze za wcześnie, aby mówić o trwałości.

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

159,99