Opis i dane

Opis i dane


Call of Duty®: WWII opowiada uniwersalną historię o nierozrywalnej więzi między ludźmi walczącymi o wolność w świecie, który stoi na krawędzi zagłady. Gracze wezmą udział w emocjonującej, realistycznie przedstawionej kampanii rozgrywanej podczas wstrząsających bitew. Będą walczyć w całej Europie i zmierzą się ze strasznymi przeciwnościami losu na terenie wroga – przeżyją opowieść, która oddaje ducha II wojny światowej.

Gracze wezmą udział w opowieści o Ronaldzie Danielsie zwanym Redem, żołnierzu amerykańskiej 1 Dywizji Piechoty, i napotkają wiele postaci z różnych zakątków świata podczas wstrząsających wydarzeń europejskiego teatru II wojny światowej. Oddział Reda dołącza do zjednoczonych sił alianckich z Wielkiej Brytanii i francuskiego ruchu oporu i będzie musiał wykazać się niezłomnością oraz umiejętnością współpracy, żeby osiągnąć zwycięstwo. Kampania fabularna opiera się na realizmie i kinowej jakości w ukazywaniu bitew i oddaje cześć nieprawdopodobnemu bohaterstwu tych, którzy walczyli w II wojnie światowej.

 

 


GRA WIELOOSOBOWA

Gra wieloosobowa Call of Duty: WWII oferuje graczom wiele innowacji dzięki nowym sposobom komunikacji, rywalizacji i budowania społeczności. Dywizje pozwalają graczom dołączyć do pięciu kluczowych dywizji z okresu II wojny światowej i rozwijać karierę w rozgrywkach wieloosobowych w zupełnie nowy sposób. Tryb „Wojna” pozwala graczom rywalizować w grze zespołowej opartej na wykonywaniu zadań. Sztab to innowacyjne rozwiązanie, które da graczom niespotykane dotąd możliwości interakcji.

DYWIZJE
Dywizje gruntownie zmieniają sposób patrzenia graczy na karierę w trybie wieloosobowym. Za pomocą zmodyfikowanego systemu tworzenia klas gracze będą mogli wybrać jedną z pięciu dywizji znanych z II wojny światowej. Każda z nich oferuje odmienne umiejętności i szkolenie wojskowe. Usprawniona gra wieloosobowa zapewni graczom możliwość wybrania własnego stylu, a potem szlifowania go, by zdominować wroga podczas walk w kluczowych lokacjach największego konfliktu w dziejach świata.

 


Dywizja powietrznodesantowa: Pierwsza w boju; porusza się szybko i niepostrzeżenie i jest wyposażona w pistolety maszynowe z tłumikami.

Dywizja górska: Śmierć z dystansu; dywizja zabójczo precyzyjna dzięki strzelcom wyborowym i karabinom snajperskim.

Dywizja piechoty: Niezwykle wszechstronna dywizja wyposażona w sprzęt nadający się do walki na długim i średnim dystansie oraz do walki bezpośredniej przy użyciu bagnetów.

Dywizja pancerna: Największa siła rażenia; dywizja uzbrojona po zęby w ładunki wybuchowe i ręczne karabiny maszynowe.

Dywizja ekspedycyjna: Zapora ogniowa; żołnierze wyposażeni w strzelby i broń z amunicją zapalającą.

 


TRYB „WOJNA”
„Wojna” to nowy tryb wieloosobowy, opracowany we współpracy z Raven Software, w którym trzeba ze sobą współpracować, żeby pokonać wrogów. Kluczową rolę odgrywa w nim fabuła przenosząca graczy do najważniejszych obszarów II wojny światowej. Oddziały aliantów i Osi będą atakować w zespołowych szturmach i bronić kluczowych celów.

SZTAB
Sztab oferuje fanom serii Call of Duty zupełnie nowe doświadczenia. Gracze będą mogli ze sobą rywalizować, zdobywać nagrody, prezentować swoje dokonania i komunikować się ze znajomymi oraz pozostałymi fanami. Sztab odmieni oblicze rozgrywek wieloosobowych w Call of Duty, pozwalając graczom w zupełnie nowy sposób rywalizować i współpracować ze sobą.

 


MAPY WIELOOSOBOWE (POTWIERDZONE)

Point Du Hoc
Walcz w ufortyfikowanej sieci niemieckich bunkrów na klifie Point du Hoc, ważnym punkcie strategicznym wznoszącym się nad plażami Normandii. Dołącz do rozgrywanej w szybkim tempie walki w ciasnych okopach lub zaatakuj wroga z flanki w krwawej próbie zdobycia pobliskiego gospodarstwa rolnego i znajdujących się niedaleko bunkrów – zrób wszystko, żeby wywalczyć dostęp do urwiska.

Ardennes Forest
Dołącz do walki w lodowatym, pokrytym śniegiem lesie podczas bitwy o Ardeny, ostatniej przeprowadzonej na dużą skalę ofensywie niemieckiej, która miała na celu przebić się przez siły aliantów na froncie zachodnim. Starcia w zalesionych ruinach są szaleńczo szybkie i brutalne, a rozmieszczone na średniej wielkości mapie karabiny maszynowe MG 42 tylko czekają, żeby za ich pomocą zdziesiątkować wroga.

Operation Breakout („Wojna”)

Walcz o kontrolę nad spustoszoną przez wojnę francuską wieś na zachód od Saint-Lô, która stanowi ważny punkt alianckiej ofensywy zapoczątkowanej lądowaniem w Normandii. Oddziały aliantów i Osi rywalizują o strategicznie położoną posiadłość doskonale nadającą się na bazę wojskową. Oto najważniejsze zadania tej niezwykle wymagającej operacji mającej na celu zdominować wroga: zbudowanie mostu, zniszczenie składu amunicji i eskortowanie czołgów. Mądrze dobierz wyposażenie, gdyż każda decyzja może zadecydować o zwycięstwie lub przegranej w tym opartym na fabule i celach strategicznych trybie wieloosobowym – pierwszym takim w historii Call of Duty.


ZOMBIE NAZIŚCI
Call of Duty: WWII Zombie naziści to nowatorski, przerażający tryb współpracy, dzięki któremu fani zombie w Call of Duty przeżyją nowy koszmar. Nic nie jest takie, jakie się wydaje, w tej opowieści z nieumarłymi na pierwszym planie i z niejednym mrocznym sekretem w zanadrzu.

MISJA
Gracze wyruszą w upiorną i tajemniczą podróż po Mittelburgu, śnieżnej bawarskiej wsi, i postarają się odzyskać bezcenne dzieła sztuki skradzione przez państwa Osi podczas II wojny światowej. We wsi znajduje się ukryty klucz do niewyobrażalnej, potwornej siły, więc śmiałkowie, którzy do niej trafią, muszą się mieć na baczności przed strzegącymi jej zatrważającymi istotami. 

RÓŻNORODNE POSTACIE Z WIELU ZAKĄTKÓW ŚWIATA
Gracze dołączają do międzynarodowej grupy znawców sztuki z sekcji ds. zabytków, dzieł sztuki i archiwów (Monuments, Fine Arts, and Archives; MFAA), którzy starają się odzyskać choćby część najcenniejszych światowych dzieł sztuki z rąk państw Osi, usiłując zarazem przetrwać straszliwy koszmar.

 

 


OBSADA ZWIERA GŁOSY I PODOBIZNY MIĘDZYNARODOWEJ OBSADY SKŁADAJĄCEJ SIĘ Z TAKICH AKTORÓW, JAK:
DAVID TENNANT jako:KATHERYN WINNICK jako:ELODIE YUNG jako:VING RHAMES jako:


DROSTAN HYND -Bezczelny
i nieokrzesany były złodziej który,
stanął przed wyborem: pójść do
więzienia albo pomóc odzyskać
skradzione dzieła sztuki.

 


MARIE FISCHER
-Błyskotliwa
inżynierka i specjalistka od taktyki,
która stara się odzyskać skradzione
skarby i uratować swojego brata
Klausa.

 


OLIVIA DURANT
-Była historyczka
pracująca w Luwrze, a zarazem
ekspertka w dziedzinie broni;
wyjątkowo łebska i zdolna członkini
zespołu.

 


JEFFERSON POTTS
-Silny, pewny
siebie i dobrze wykształcony,
a do tego z zacięciem wojskowym
i akademickim, czyli cechami
skrojonymi pod MFAA.

 

 

 

Dane techniczne

Gatunek Strzelanka
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
Tryb gry Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa Polska (dubbing)
Platforma PlayStation 4, PlayStation 5
Platforma wariant PS4 / PS5
Rodzaj Gra
Wymagania systemowe Gra sieciowa wymaga opłacenia abonamentu PlayStation Plus
Nazwa producenta/importera ACTIVISION
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Stanisław
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Świetny telewizor napakowany ciekawymi technologiami jak np. upscaling, czy micro dimming, świetna jakość matrycy, bardzo dobry kontrast. O dźwięku nie ma co się rozpisywać, bo głośniki od Harman Kardon robią robotę. Telewizor w salonie prezentuje się świetnie.

Ocena

Fantastyczna
Artur W.
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Bardzo dobra gra.

Ocena

Bardzo dobra
Kamil D
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Bardzo ciekawa gra na konsole i na Pc. Kiedy mam chwilę wolnego czasu, siadam i gram.

Ocena

Fantastyczna
Sebastian T
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Bardzo realistyczny tryb kampanii jednoosobowej oraz wielki plus za uwzględnienie polskiego akcentu w postaci dywizji okupantów. Duża różnorodność broni oraz ekwipunku jak również duży wybór strojów. Możliwość wyboru zróżnicowanych dywizji. Tryb współpracy godny polecenia.

Ocena

Fantastyczna
Dorota F.
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Bardzo ciekawa wciągająca i rewelacyjna. Mega dobra grafika i detale polecam gorąco nie porzałujecie :)

Ocena

Fantastyczna
Beata M
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Serdecznie polecam dla wszystkich fanów serii call of duty.

Ocena

Fantastyczna
Iwona
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Kolejna dobra część kultowej serii. Grafika na dobrym poziomie, ścieżka dźwiękowa dobrze dopasowana jedyne co pozostaje do dopracowania to tłumaczenie na język polski.

Ocena

Fantastyczna
Przemysław B
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Złego słowa powiedzieć nie mogę.

Ocena

Fantastyczna
Artur
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Wymarzony prezent dla dziecka na gwiazdkę.

Ocena

Fantastyczna
Jasiu
kupił/aCall of Duty: WWII Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)
Super gra bardzo mi się podoba z kolegą gram online i bardzo mię się podoba, fabuła tej gry też mi się bardzo podoba.

Ocena

Bardzo dobra
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną