Polecane produkty podobne

Opis i dane

Gra PS4 Project Cars ENG

 

Głównym trybem rozgrywki w Project CARS jest kariera, która zawsze rozpoczyna się tak samo, ale w zależności od naszych wyborów może potoczyć się naprawdę różnie. Twórcy udostępniają wiele opcji zabawy, pozwalając nam rywalizować zarówno w krótkich wyścigach, jak i długich zawodach wszelakiej maści pojazdami. Cechą charakterystyczną Project CARS jest niesamowita oprawa graficzna. Każdy samochód występujący w grze został pieczołowicie odwzorowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Poszczególne tory, po których ścigamy się ze sztuczną inteligencją lub innymi graczami, również wykonano z niezwykłą dbałością o szczegóły. Project CARS może pochwalić się również autentycznym modelem jazdy oraz zaawansowaną fizyką. Poszczególne auta prowadzi się zupełnie inaczej, a zachowanie samochodu na torze uzależnione jest od części, jakie w nim zamontowaliśmy, rodzaju nawierzchni i warunków atmosferycznych, a także pory dnia.

Opinie

0/5
0 opinii
Ogólna
0 /5
Podziel się swoją opinią
/5
Ogólna
Zaznacz wszystkie
Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Akcesoria

Produkt archiwalny

Gra PS4 Project Cars ENG

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756