Opis produktu

Z mrocznych czeluści wyłania się smok

Edycja Steelbook zawiera:

- Pełną grę na konsolę PlayStation 5

- Wyjątkowy Steelbook® z gry

- Bonusowy dodatek Crown of Zhurong

- Bonusowy dodatek Crown of Gonggong

Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra

Upadek dynastii

Nowa, mroczna, fabularna gra akcji w klimatach fantasy, osadzona w Epoce Trzech Królestw. Stworzona przez Team NINJA, twórców Nioh.

Rok 184. Chiny. Czasy późnej dynastii Han. Kraj ogarnia chaos i zniszczenie. Prosperująca przez wiele lat cesarska dynastia znajduje się na krawędzi upadku.

Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra

Wciel się w bohatera

Wo Long: Fallen Dynasty to dramatyczna i pełna akcji opowieść o bezimiennym żołnierzu walczącym o przetrwanie w mrocznej i fantastycznej, opanowanej przez demony wersji świata w czasach późnej dynastii Han. Gracze walczą z zabójczymi potworami i wrogimi żołnierzami posługującymi się technikami szermierskimi bazującymi na chińskich sztukach walki i starają się pokonać przeciwności losu, budząc drzemiącą w sobie moc.

Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra

Wo Long

Wo Long oznacza skradającego się smoka, a także bohatera lub wybitną osobę, która nie jest jeszcze znana. To opowieść o oficerach, których czeka wspaniała przyszłość, ale którzy nie pokazali jeszcze, na co ich stać. A także historia głównego bohatera, który podąży ścieżką chwały.

Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra

Demony w królestwie

Mroczna gra fantasy umiejscowiona w chaotycznej epoce Trzech Królestw z rozmachem przedstawia historię żołnierza walczącego o przetrwanie w opanowanym przez demony świecie okresu późnej dynastii Han. Trzy Królestwa oszalały jak nigdy przedtem!

Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra

Obudź drzemiącą w Tobie moc

Pokonaj zabójczych wrogów, aby podnieść morale i obudzić drzemiącą w Tobie moc! Przezwyciężaj trudności, korzystając z wyjątkowych strategii, w tym stylów bitwy opartych na „Pięciu Fazach”.

Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra

Podążaj ścieżką miecza

Walczący mieczami specjaliści w dziedzinie chińskich sztuk walki są znani z bezlitosnych ciosów i potrafią zmienić losy bitwy. Z gracją zmieniają tempo, na zmianę wykonując ofensywne i defensywne manewry. Przytłocz przeciwników gradem ciosów w serii intensywnych i krwawych bitew, przy okazji opanowując umiejętności precyzyjnej walki niezbędne, aby stać się mistrzem miecza.

Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra

Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Platforma: PlayStation 5
Rodzaj: Gra
Wymagania systemowe: Połączenie z TV
Gatunek: Akcja, RPG
Nośnik: Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI): 18+
Tryb gry: Singleplayer
Wersja językowa: Angielska
Tryb VR: Nie

Producent

 • Nazwa producenta/importera: PLAION
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Wo Long: Fallen Dynasty - Edycja Steebook Gra PS5

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756