Victoria 3 Gra PC

Kod: 485298
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Gatunek: Strategiczna
Nośnik: DVD
Wersja językowa: Angielska, Polska (napisy)
Platforma: PC
Rodzaj: Gra
Zobacz cały opis
Victoria 3 Gra PC
Victoria 3 Gra PC
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Opis i dane

Opis i dane

Paradox Development Studio zaprasza: zbuduj wymarzone społeczeństwo w burzliwym, ekscytującym i dynamicznym XIX wieku. Zachowaj równowagę między sprzecznymi interesami społecznymi i zyskaj należną sobie pozycję w grze Victoria 3, jednej z najbardziej wyczekiwanych premier studia Paradox.


CECHY GRY:


- Nieskończone możliwości ponownej rozgrywki - napisz historię od nowa jako jeden z kilkudziesięciu narodów z epoki wiktoriańskiej, od potęg przemysłowych, takich jak Wielka Brytania i Prusy, po ludnych gigantów, takich jak Rosja i Chiny z czasów dynastii Qing, lub czekające na swoją kolej potęgi, takie jak Japonia czy kolonialna Kanada.


- Głęboka symulacja społeczeństwa - symulowany jest każdy mieszkaniec twojego narodu, czy to rolnik, czy urzędnik, kapitalista czy rzemieślnik. Każdy ma własne przekonania, preferencje polityczne i, co najważniejsze, standard życia do utrzymania.


- Wymagająca rozgrywka ekonomiczna - rozwijaj swoją gospodarkę poprzez rozwój nowych gałęzi przemysłu i instytucji, handlując nadwyżkami towarów na wielu rynkach świata i importując to, czego twoja populacja potrzebuje, aby życie stawało się przystępne.


- Dyplomatyczna przewaga - wszystko, co można wygrać w wojnie, można również osiągnąć poprzez negocjacje. Otwarte rozgrywki dyplomatyczne ze wsparciem sojuszników, gdy wysuwasz żądania wobec słabszych lub rywalizujących z tobą narodów.


- Rozwój polityczny - zarządzaj różnymi frakcjami politycznymi w swoim kraju poprzez prawa i reformy. Czy możesz poprawić życie swoich obywateli, jeśli oznacza to działanie na szkodę prawowitych władz?


- Żywy świat - obserwuj, jak mapa zmienia się na twoich oczach, gdy nowo wybudowane linie kolejowe kursują między rozrastającymi się miastami, z których wiele było do niedawna zaledwie wioskami.

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Gatunek Strategiczna
Nośnik DVD
Przedział wiekowy (PEGI) 12+
Tryb gry Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa Angielska, Polska (napisy)
Platforma PC
Rodzaj Gra
Wymagania systemowe Tryb multiplayer wymaga połączenia z internetem

Producent

 • Nazwa producenta/importera KOCH MEDIA
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Victoria 3 Gra PC
  Victoria 3 Gra PC
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756