Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Armored Warfare Gra PC

Kod: 861807
CENEGA
Platforma
PC
Gatunek
MMO
Przedział wiekowy (PEGI)
12+
Wersja językowa
Polska
Nośnik
DVD
Rodzaj
Gra

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Opis i dane

Opis i dane


Wersja cyfrowa gry przyciągnęła na świecie już 7 milionów graczy. Dzięki wersji pudełkowej możesz dołączyć do tego grona zyskując bonusy o wartości aż 150 zł! Co więcej, możesz poprowadzić do boju super nowoczesny, prototypowy polski czołg PL-01!


Armored Warfare przyciąga graczy doskonałą grafiką, opartą o najnowocześniejszą technologię (Cry Engine 3), doskonałą dynamiką rozgrywki, dużymi możliwościami wyboru i personalizacji pojazdów przez graczy, oraz możliwością prowadzenia rozgrywki, zarówno w trybie PvP jak i PvE, co pozwala dostosować zabawę do poziomu umiejętności i preferencji jej uczestników – można walczyć w kooperacji z innymi graczami albo przeciw nim.

Najważniejsze cechy:

- Nowoczesne pojazdy pancerne wszystkich typów: czołgi podstawowe, czołgi lekkie, działa samobieżne, transportery opancerzone i pojazdy zwiadowcze.
- Sieciowy aspekt rozgrywki: bitwy PvP przeciw innym graczom oraz misje PvE w kooperacji przeciw sztucznej inteligencji.
- Duże możliwości wyboru rodzaju maszyn oraz ich modyfikacji pozwalające każdemu na stworzenie swojego unikalnego stylu rozgrywki i zabawy.
- Duże możliwości rozwoju w ramach 3 różnych drzewek technologicznych, oferujących ponad 100 typów różnych maszyn.
- Dodatkowy element strategiczny – opcja rozbudowy specjalnej bazy dla każdego gracza, która może oferować bonusy pozwalające użytkownikowi na szybsze zdobywanie doświadczenia i funduszy.

Armored Warfare zostanie wydane w Polsce w niepowtarzalnej wersji, która będzie zawierać następujące dodatki o wartości 150 zł:

- Czołg premium BWP-1m (IV tier)
- 60 dni konta premium
- 1500 złota (waluta premium)
- 2 000 000 kredytów (waluta w grze)

 

Specyfikacja

Gatunek MMO
Nośnik DVD
Platforma PC
Przedział wiekowy (PEGI) 12+
Rodzaj Gra
Wersja językowa Polska
Tryb gry Multiplayer
Nazwa producenta/importera CENEGA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Klient
kupił/aArmored Warfare Gra PC
Duży plus dla sprzedawcy przy kasie. Poproszony o spr dostępności produktu, sprawdził stan magazynowy, wydał produkt, i w momencie kiedy zorientowałem sie że nie mam karty bankomatowej pinformowałem go że za parę minut wrócę z myślą o tym że będe musiał tłumaczyć wszytko od nowa. Po około 30 minutach ku mojemu zdumieniu przy wejściu ów sprzedawca widząc, że wchodzę od razu wyciągnął spod lady zachomikowane pudełko z grą dla mnie :) Co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Pozdrawiam.

Ocena

Fantastyczna
Akcesoria

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną