Konsola MICROSOFT XBOX Series S + 3mies Game Pass Ultimate + Just Dance 2024 Gra XBOX SERIES X/S
| Typ konsoli: | Xbox Series S |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | |
| Gry w zestawie: | Just Dance 2024 (kod w pudełku) |
| Kolor: | |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Tańcz i dziel się najwspanialszymi chwilami
Całkiem nowe listy utworów, światy i postacie
Just Dance 2024 Edition zawiera 40 nowych piosenek i światów, od największych przebojów, przez internetowe hiciory, kończąc na oryginalnych utworach! Na liście utworów znalazły się kawałki z różnych gatunków i epok: od muzyki latynoskiej, rocka, hip-hopu, aż po K-pop. W tej edycji znajdziesz wszystko, co kochasz. Odkryj wciągające, żyjące muzyczne światy i unikatowe postacie w każdej z piosenek w Just Dance!
Rozszerz swe doznania dzięki Just Dance+!* Odblokuj swoją miesięczną wersję próbną załączoną do gry, aby uzyskać dostęp do kilkuset utworów!
*Just Dance+ to usługa streamingowa w Just Dance 2024 Edition, która zapewnia dostęp do dodatkowych piosenek. Obowiązuje regulamin. Wymaga połączenia z kontem Ubisoft, stałego dostęp do internetu, a także uiszczenia opłaty i/lub aktywnej subskrypcji. Obowiązują ograniczenia wiekowe i terytorialne.
Jedna platforma z regularnymi aktualizacjami
Od teraz gra jest w pełni sieciową platformą rozrywkową, aktualizowaną przez cały rok o nowe utwory i nagrody. Nieważne, czy Ty i Twoi znajomi posiadacie edycję 2023 lub 2024, wszystkie grające osoby są połączone na jednej platformie i mogą zagrać razem online. Jeśli posiadasz obie edycje, cała ich zawartość znajduje się w jednym miejscu!**
**Dodatkowe treści będą udostępniane stopniowo przez ograniczony czas w ciągu 12 miesięcy od daty premiery gry. Konieczne będzie ich pobranie.
Rozrywka przez cały rok
Weź udział w tematycznych, ograniczonych czasowo wydarzeniach sezonowych, z darmowymi utworami i listami piosenek. W każdym sezonie pojawią się nowe, wspaniałe piosenki i oddzielny pasek postępów wraz z nowymi nagrodami. Wygraj awatary, tła, plakietki i pseudonimy, by spersonalizować swoją kartę tancerza i zaprezentować własną osobowość w grze.
Dane techniczne
| Typ konsoli: | Xbox Series S |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | |
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Wyposażenie: | Bezprzewodowy kontroler, Game Pass Ultimate 3 miesiące, Kabel HDMI, Kabel zasilający |
| Informacje dodatkowe: | Kompatybilność wsteczna – możliwość uruchamiania gier z Xbox 360, Xbox One |
| Kolor: |
Charakterystyka | |
| Typ konsoli: | Xbox Series S |
|---|---|
| Procesor: | AMD Zen 2 - 3.8 GHz (8 rdzeni, 3.6 GHz z SMT) |
| Pamieć RAM: | 10 GB GDDR6 |
| Układ graficzny: | AMD RDNA 2, 52 CUs 1.825GHz, 12 TFLOPS |
| Informacje dodatkowe: | Kompatybilność wsteczna – możliwość uruchamiania gier z Xbox 360, Xbox One |
| Gatunek: | Muzyczna, Taniec |
| Nośnik: | Klucz aktywacyjny w pudełku |
| Przedział wiekowy (PEGI): | 3+ |
| Tryb gry: | Multiplayer, Singleplayer |
| Wersja językowa: | Angielska |
Parametry | |
| Rodzaj konsoli: | Stacjonarna |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Gry w zestawie: | Just Dance 2024 (kod w pudełku) |
| Kolor: | |
| Wyposażenie: | Bezprzewodowy kontroler, Game Pass Ultimate 3 miesiące, Kabel HDMI, Kabel zasilający |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Platforma: | Xbox Series S, Xbox Series X |
| Rodzaj: | Gra |
| Wymagania systemowe: | Wymaga połączenia z internetem |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 275 |
| Szerokość [mm]: | 151 |
| Grubość [mm]: | 65 |
| Waga [kg]: | 1.928 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 3.00 |
Techniczne | |
| Bluetooth: | Tak |
| Pojemność dysku twardego: | |
| Rodzaj czytnika: | Pamięć wewnętrzna |
| Standard Bluetooth: | 5.0 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
Złącza | |
| Liczba złączy USB: | 3 |
| Ethernet (LAN): | Tak |
| HDMI: | Tak |
| USB: | 3.1 Gen.1 |
| Wyjście audio: | Brak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | NTT System S.A. |
| Ulica i numer budynku: | Zakręt, Trakt Brzeski 89 |
| Kod pocztowy: | 05-077 |
| Miasto: | Warszawa-Wesoła |
| Adres elektroniczny: | handlowy@ntt.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.