Filtr prywatyzujący NATEC Owl 14 (16:9)

Kod: 519916
Porównaj
Rodzaj: Filtr prywatyzujący
Przeznaczenie: Do monitora
Zobacz opis produktu
Filtr prywatyzujący NATEC Owl 14 (16:9)
Filtr prywatyzujący NATEC Owl 14 (16:9)
119 99
11,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

STRAŻNIK DANYCH OSOBOWYCH

Filtr prywatyzujący Natec Owl to niepozorna nakładka na ekran naszego komputera, bądź laptopa, która spełnia ważną w dzisiejszych czasach funkcję zabezpieczenia danych osobowych lub informacji poufnych. Nikt z nas nie lubi kiedy na nasz ekran spogląda wścibski towarzysz podróży, bądź kolega z pracy, ale często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie zagrożenie niesie za sobą wyciek danych, które wykorzystane mogą być do działalności przestępczej. Wystarczy zdjęcie z ukrycia i nasze dane, bądź dane naszych pracowników mogą wpaść w niepowołane ręce. Co ważne, Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) narzuca obowiązek, którego nie należy lekceważyć. Naruszenie przepisów z niego wynikających może ponieść za sobą poważne konsekwencje prawne. Przed takimi wypadkami uchroni nas filtr prywatyzujący.

TAJEMNICA FILTRA PRYWATYZUJĄCEGO

W czym tkwi tajemnica filtra prywatyzującego? Na pierwszy rzut oka przypomina zwykłą folię ochronną, w rzeczywistości zbudowany z 10 warstw działa dzięki zastosowanej technologii mikro-żaluzji. To ona, zapewniając nam czytelny widok z przodu, uniemożliwia osobie patrzącej z boku na zobaczenie zawartości wyświetlanej na ekranie. Już pod niewielkim kątem obraz jest na tyle przyciemniony i zniekształcony, żeby przeszkodzić w odczytaniu danych, a od 30 stopni ekran staje się całkowicie czarny. Pewnie nie jedna osoba zastanowi się, dlaczego patrzymy w wygaszony ekran.

OCHRONA WZROKU

Filtr prywatyzujący Natec Owl chroni nie tylko poufne dane ale również nasz wzrok. Spędzając długie godziny przed ekranem komputera narażeni jesteśmy na szkodliwe promieniowanie. Filtr ogranicza jego przenikanie, a przeciwodblaskowa właściwość dodatkowo zmniejsza zmęczenie oczu.

ZABEZPIECZENIE EKRANU

Filtr prywatyzujący wykonany jest w trwałego materiału, który dodatkowo ochroni ekran przed zabrudzeniami, zarysowaniami, a także ogranicza pozostawienie smug i odcisków palców. Co ważne, filtr zachowuje dotykowe funkcje wyświetlacza.

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Natec Owl zamontować można, w zależności od preferencji, na dwa sposoby. Każdy z nich jest niezwykle prosty i zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki zaczepom przyklejanym na ramę monitora, w łatwy i szybki sposób, w dowolnym momencie możemy założyć i zdjąć filtr. Metoda ta sprawdzi się w  przypadku, kiedy chcemy podzielić się zawartością wyświetlaną na ekranie. Bardziej dyskretnym, niewidocznym sposobem są przeźroczyste paski naklejane bezpośrednio na ekran.

Dane techniczne

Techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Parametry

Rodzaj: Filtr prywatyzujący
Funkcje dodatkowe: Brak
Szerokość [mm]: 309.9
Wysokość [mm]: 174.5
Przeznaczenie: Do monitora
Materiał wykonania: Silikon
Gwarancja : 24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera: NATEC
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Filtr prywatyzujący NATEC Owl 14 (16:9)
  Filtr prywatyzujący NATEC Owl 14 (16:9)
  119 99
  11,99 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie w sobotę
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 119,99 zł
  119 99