Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) Czarny

Kod: 496354
Porównaj
Typ produktu: Tablet piórkowy
Obszar roboczy [mm]: 224.49 x 126.7
Poziomy nacisku: 8192
Interfejs: USB Typ-C
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) Czarny
Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) Czarny
949 00
47,45 zł x 20 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Łatwe przenoszenie dla swobodnego tworzenia

Seria Artist

Seria Artist zachęca twórców do wyrażania siebie w autentyczny sposób i odważnego realizowania swoich marzeń. Nowa seria dostępna jest w wielu kolorach. Zasilana przez technologię X3 Smart Chip, otwiera więcej możliwości dla Twojej kreatywności.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) kolory chip seria marzenia technologia kreatywność

Tablet graficzny dla wymagających

Ten tablet graficzny to druga generacja modelu XP-Pen Artist 10, oferująca jeszcze większe możliwości niemal nieograniczonej kreacji i kreatywności. W tym przypadku zwrócono uwagę na zaawansowany technologicznie układ X3 o długiej żywotności, który zapewnia maksymalną precyzję w pracy i rozrywce. 10,1-calowy ekran, którego faktura przypomina papier, doda komfortu pracy dla wielu użytkowników "tradycyjnych" rozwiązań artystycznych.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) precyzja kreatywność kreacja układ X3 technologia komfort

Ułatw sobie skróty

Ekran tabletu XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) jest matowy i nieodblaskowy oraz laminowany, co jest bardzo ważne z punktu widzenia ochrony wzroku. Na efektywność pracy wpływa również to, że tablet wyposażony jest w sześć klawiszy, których funkcję można zdefiniować za pomocą odpowiedniego oprogramowania.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) klawisze ekran laminowany nieodblaskowy matowy ochrona wzroku

Elegancka stylistyka

Tablet XP-Pen Artist 10 drugiej generacji ma wymiary 299 × 173,3 × 12,9 mm, zaś przestrzeń robocza to 224,49 × 126,7 mm. Klasyczna kolorystyka sprawia, że ​​model jest wyjątkowo elegancki i sprawdza się w niemal każdym środowisku nie przeszkadzając innym urządzeniom.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) wymiary przestrzań kolory kolorystyka elegancja

Moc zaawansowanych technologii

Tablet graficzny XP-Pen Artist 10 (2nd Gen) ze swoim wielofunkcyjnym ekranem pozwala wykorzystać urządzenie nie tylko do tworzenia projektów czy rysunków, ale również np. do grania w gry czy oglądania filmów. Jednak większość użytkowników jest przede wszystkim zainteresowana wykorzystaniem szablonu do tworzenia wspaniałych dzieł sztuki.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) gry filmy sztuka projekty rysunki wielofunkcyjność

Rozszerzenie technologiczne

W drugiej generacji tabletów zastosowano EMR (technologię indukcji magnetycznej), wysokość odczytu 10 mm i rozdzielczość 5080 LPI, a także kąt widzenia 178 stopni i nachylenie do 60 stopni. Nie mówiąc już o aż 8192 poziomach rozświetlenia, co pozwala na bardzo precyzyjną pracę w każdym projekcie, pozwalając nawet na bardzo precyzyjny i naturalny odcień.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) technologie emr odczyt lpi kąt rozświetlenie precyzja odcień

Niezawodny rysik X3

Na szczególną uwagę w tablecie graficznym Artist 10 (2nd Gen) zasługuje innowacyjny rysik X3, który trzyma się w dłoni jak tradycyjny długopis. Technologia czipu X3 zapewnia do 10-krotny wzrost czułości i 3 gramy początkowej siły uruchamiającej, odległość wyciągania 0,6 mm (połowa oryginalnej wartości) i nawet dwukrotnie dłuższą żywotność pióra. To stabilność, ostrość i niesamowita precyzja w tworzeniu kolejnych małych i dużych prac.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) prace innowacja rysik czip stabilność ostrość

Laminowany, matowy i antyodblaskowy ekran

Ekran tabletu graficznego XP-Pen Artist 10 (2nd Gen) został zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownik modelu miał jak największy komfort. Najpierw ekran jest laminowany, dzięki czemu między piórem a kursorem występują tzw. błędy równoległe, co zwiększa dokładność planowania czy rysowania. Uwagę zwraca również matowa powierzchnia – rozwiązanie, które chroni oczy, a także zapewnia ochronę przed odblaskami. To tablet, na którym możesz tworzyć swoje prace nawet w mniej przyjaznych warunkach.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) warunki matowy laminowany odblaski ochrona oczy

Sześć klawiszy skrótu

Przy zakupie tabletu otrzymujesz darmowe oprogramowanie kreatywne, które umożliwia m.in. zdefiniowanie sześciu skrótów klawiaturowych zawartych w dostarczonym szablonie. Definiując własne skróty, stworzysz projekty znacznie wydajniej i efektywniej, nie mówiąc już o wygodzie takiego rozwiązania. Artist 10 (2nd Gen) jest kompatybilny z systemami Windows, Mac OS, Android, Linux i Chrome OS.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) oprogramowanie skróty szablon wydajne efektywne Windows Mac OS Android Linux  Chrome OS

Elastyczne podwójne porty

Kabel 3 w 1, który obsługuje transmisję sygnału HDMI, pozwala na podłączenie wyświetlacza rysunkowego do komputera. W pełni funkcjonalny port USB-C ułatwia połączenie z urządzeniami takimi jak komputery PC i telefony, umożliwiając zachowanie porządku na pulpicie.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) złącza okablowanie HDMI USB-C

Wyposażenie

W zestwie znajduje się rękawiczki do rysowania, ekstraktor stalówek, kabel USB 3 w 1(USB typu C do HDMI i USB typu A x2), przedłużacz USB typu A, rysik X3, ściereczka do czyszczenia, stalówki - 10 szt. oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ produktu: Tablet piórkowy
Obszar roboczy [mm]: 224.49 x 126.7
Rozdzielczość [lpi]: 5080
Poziomy nacisku: 8192
Interfejs: USB Typ-C
Kompatybilność: Chrome OS 88 lub nowszy, Linux, Mac OS X 10.10 lub nowszy, Windows 10, Windows 10 Professional, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP
Typ piórka: Czułe na nacisk
Kolor: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) Czarny
Tablet graficzny XP-PEN Artist 10 (2nd Gen) Czarny
949 00
47,45 zł x 20 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 949,00 zł
949 00