Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L5296 Druk w kolorze, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3560 Druk w kolorze, Wi-Fi
Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L5296 Druk w kolorze, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWielofunkcyjność dla Ciebie
Stworzone do pracy
Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym w jakości biznesowej za sprawą wielofunkcyjnej drukarki atramentowej z faksem EPSON EcoTank L5296, idealnej do zapracowanych domów i małych biur.
Wygoda na każdym kroku
Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki EcoTank L5296 bez kartridży firmy Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem. Ze względu na różnorodne opcje łączności i automatyczny podajnik dokumentów jest to idealna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku.
Pożegnaj kartridże
Pojemniki na atrament o dużej pojemności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.
Nieustanne oszczędzanie
Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L5296 pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet do 3 lat. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze.
Nowoczesna i wszechstronna
Urządzenie można z łatwością zintegrować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, monitoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.
Mnóstwo funkcji
Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,7 cm, automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy i faks, tylny podajnik papieru na 100 arkuszy oraz szybkość drukowania do 16 stron na minutę ułatwiają wykonywanie różnych zadań.
Wyposażenie
W zestawie znajdują się:5 butelek z atramentem, kabel zasilający, płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.
Dane techniczne
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Typ skanera: | CIS |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 2400 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
Drukarka | |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Rozdzielczość druku w czerni [dpi]: | 5760 x 1440 |
| Rozdzielczość druku w kolorze [dpi]: | 5760 x 1440 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (czerń) [s]: | 10 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (kolor) [s]: | 16 |
| Druk na płytach CD/DVD: | Nie |
Skaner | |
| Typ skanera: | CIS |
| Rozdzielczość optyczna [dpi]: | 1200 x 2400 |
| Maksymalny format skanowania: | 216 x 297 mm |
Kopiarka | |
| Rozdzielczość kopiowania [dpi]: | 600 x 600 |
| Zmniejszanie / powiększanie: | 25 - 400 |
| Funkcje kopiowania: | Dopasowanie obrazu do strony |
Faks | |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Maksymalna prędkość transmisji danych [kBps]: | 33.6 |
| Pamięć faksu [str]: | 100 |
| Automatyczna sekretarka: | Nie |
| Książka telefoniczna: | 100 numerów |
Techniczne | |
| Maksymalny format druku: | A4 |
| Podajnik papieru: | 100 arkuszy |
| Taca odbiorcza: | 30 arkuszy |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Obsługiwane formaty nośników: | 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16K, A4, A5, A6, B5, B6, Koperty, Legal, Letter |
| Materiały eksploatacyjne: | C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S34A, C13T00S44A |
| Poziom hałasu [dB]: | 51 |
| Pobór mocy drukowanie [W]: | 12 |
| Pobór mocy wyczekiwanie [W]: | 0.7 |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 237 |
| Szerokość [mm]: | 375 |
| Głębokość [mm]: | 347 |
| Waga [kg]: | 5 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.90 |
Parametry | |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | Atramentowa |
| Obsługiwane systemy: | Mac OS X 10.6.8 lub nowszy, Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | 5 butelek z atramentem, Płyta CD z oprogramowaniem, Przewód zasilający |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AB SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
| Kod pocztowy: | 55-040 |
| Miasto: | Magnice |
| Adres elektroniczny: | wspolpraca@ab.pl |