Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Produkt archiwalny
Serwer plików SYNOLOGY DX513

Serwer plików SYNOLOGY DX513

Ten produkt nie jest już dostepny
w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Rozszerzanie dysków sieciowych

Jednostka rozszerzająca do zwiększania pojemności stacji Synology DiskStation. Gdy zabraknie miejsca na dyskach twardych w serwerze Synology DiskStation, jednostka Synology DX513 zapewnia prosty sposób natychmiastowego zwiększenia pojemności o dodatkowe 5 dysków twardych.

Wolumin RAID serwera Synology DiskStation można rozszerzyć bezpośrednio bez konieczności ponownego formatowania istniejących dysków twardych, co pozwala na ciągłą pracę serwera Synology DiskStation podczas rozszerzania pojemności.

Serwer plików SYNOLOGY DX513 - Serwer plików

kopie zapasowe

Jednostka Synology DX513 może pełnić funkcję rozwiązania do obsługi lokalnych kopii zapasowych dla serwera Synology DiskStation. Jednostka Synology DX513 pracująca jako osobny wolumin może stanowić doskonałe rozwiązanie do obsługi kopii zapasowych dla lokalnych dysków twardych, gwarantując bezpieczeństwo w razie awarii systemu.

Serwer plików SYNOLOGY DX513 - kopie zapasowe

Niezawodna konstrukcja typu „podłącz i używaj”

Jednostkę Synology DX513 można podłączyć do serwera Synology DiskStation przewodem ze specjalnie zaprojektowanymi złączami na obu końcach, które zapewniają niezawodne połączenie i maksymalną przepustowość. Przepustowość połączenia wynosząca 3,0 Gb/s pozwala na korzystanie z dysków twardych w podłączonej jednostce Synology DX513, tak jak z dysków wewnętrznych serwera Synology DiskStation.

Serwer plików SYNOLOGY DX513 - Niezawodna konstrukcja

Ochrona środowiska & łatwe zarządzanie

Tryb głębokiego uśpienia można ręcznie konfigurować w taki sposób, aby dyski były automatycznie przełączane w tryb uśpienia po upływie określonego czasu nieaktywności systemu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię, ale sprzyja także wydłużeniu żywotności dysku twardego. Jednostka DX513 będzie inteligentnie włączana i wyłączana wraz z podłączonym serwerem DiskStation. Do inteligentnej i wydajnej pracy systemu nie jest konieczna interwencja użytkownika.

Serwer plików SYNOLOGY DX513 - Ochrona środowiska

Dane techniczne

Interfejs dysków SATA III
Interfejs eSATA
Złącza 1x eSATA
Wi-Fi Nie
Obudowa Tower
Zasilanie Sieciowe
Wielkość dysku [cale] 2.5, 3.5
Maksymalna liczba dysków 5
Zainstalowane dyski Brak
Usługi Kopia zapasowa
Zarządzanie Przeglądarka WWW
Temperatura pracy [st. C] 5 - 35
Wilgotność pracy [%] 5 - 95
Wysokość [mm] 157
Szerokość [mm] 248
Głębokość [mm] 233
Wyposażenie Kabel zasilający
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja  36 miesięcy
Kolor Czarny
Nazwa producenta/importera SYNOLOGY
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną