Dysk KINGSTON IronKey IKVP80ES 480GB SSD

Kod: 473453
Porównaj
Rodzaj dysku: SSD
Typ dysku: Zewnętrzny
Pojemność dysku: 480 GB
Maksymalna prędkość: Odczytu 250 MB/s, Zapisu 250 MB/s, Interfejsu 5 Gb/s
Kolor: Czarny
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Pojemność dysku:
Dysk KINGSTON IronKey IKVP80ES 480GB SSD
Dysk KINGSTON IronKey IKVP80ES 480GB SSD
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Opis produktu


Certyfikat

Zewnętrzny dysk SSD IronKey firmy KINGSTON to innowacyjny, niezależny od systemu operacyjnego dysk. Wyposażony jest w szyfrowania ekranu dotykowego, zapewniający ochronę danych. Dysk twardy KINGSTON IronKey IKVP80ES jest chroniony przed atakami typu brute force i BadUSB za pomocą cyfrowo podpisanego oprogramowania układowego. Dysk posiada certyfikat FIPS 197 z 256-bitowym szyfrowaniem XTS-AES z zastosowaniem Common Criteria EAL5+ (CC EAL5+) certyfikowanego bezpiecznego mikroprocesora, i jest zgodny z wytycznymi TAA.

KINGSTON IronKey IKVP80ES Certyfikat

Intuicyjny ekran dotykowy

Chroniący Twoje dane, KINGSTON IronKey IKVP80ES jest łatwy w użyciu. Odblokowuje się jak smartfon i umożliwia przesyłanie plików metodą „przeciągnij i upuść”. Dzięki intuicyjnemu kolorowemu ekranowi dotykowemu i wielu opcjom haseł (administratora i użytkownika), a także cyfrowemu kodowi PIN lub trybowi hasła, IronKey IKVP80ES oferuje przewagę nad korzystaniem z usług internetowych i chmurowych w celu ochrony danych.

KINGSTON IronKey IKVP80ES Intuicyjny ekran dotykowy

Wydajność i wygoda

Niezależnie od tego, czy przechowujesz ważne informacje firmowe, dokumenty klientów czy zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości, dysk ten jest idealny dla małych i średnich firm. Gdy potrzebujesz bezpiecznych danych w terenie, dysk KINGSTON IronKey IKVP80ES jest idealnym rozwiązaniem. Wydajność i wygoda na wyciągnięcie ręki.

KINGSTON IronKey IKVP80ES Wydajność i wygoda

Konfigurowalne wytyczne

Administratorzy mogą aktywować hasła użytkowników i ustawiać opcje zabezpieczeń, takie jak konfiguracja wymagań dotyczących hasła, maksymalna liczba prób podania hasła, minimalna długość hasła od 6 do 64 znaków oraz zasady haseł alfanumerycznych. Dodatkowo możesz użyć znaku spacji, aby ułatwić zapamiętanie zaszyfrowanych haseł wprowadzanych jako ciągi, cudzysłowy lub tekst ulubionych piosenek. W przeciwnym razie możesz użyć PIN Pada do odblokowania systemu, tak jak na urządzeniu mobilnym. Aby zmniejszyć liczbę nieudanych prób logowania, możesz dotknąć przycisku „oko” i wyświetlić wprowadzone hasło.

KINGSTON IronKey IKVP80ES Konfigurowalne wytyczne

Opcja wprowadzania wielu haseł

W przypadku zapomnienia hasła użytkownika urządzenie posiada funkcje umożliwiające użycie hasła administratora w celu uzyskania dostępu do danych i przywrócenia dostępu użytkownika.

KINGSTON IronKey IKVP80ES Opcja wprowadzania wielu haseł

Rozszerzone opcje bezpieczeństwa

Dysk pozwala chronić dane przed zagrożeniami ze strony niezaufanych systemów, korzystając z dwóch poziomów ochrony "tylko do odczytu". Ochrona danych jest łatwa dzięki intuicyjnemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu.

KINGSTON IronKey IKVP80ES Rozszerzone opcje bezpieczeństwa

Wyposażenie

W zestawie znajduje się dysk KINGSTON IronKey IKVP80ES 1.92TB SSD, kable USB 3.2 Gen 1 (USB Type-C na Type-A i Type-C na Type-C) oraz dokumentacja.

KINGSTON IronKey IKVP80ES Wyposażenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj dysku: SSD
Typ dysku: Zewnętrzny
Pojemność dysku: 480 GB
Maksymalna prędkość odczytu [MB/s]: 250
Maksymalna prędkość zapisu [MB/s]: 250
Interfejs: USB-C
Prędkość interfejsu: 5 GB/s
Kolor: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Dysk KINGSTON IronKey IKVP80ES 480GB SSD
Dysk KINGSTON IronKey IKVP80ES 480GB SSD
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756