Komputer All in One ACER Aspire C27B-GMTL 27" Ultra 5-115U 16GB RAM 1TB SSD
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5-115U |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Brak |
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Acer C27B-GMTL to komputer All-in-One z procesorem Intel Core Ultra 5 115U, 16 GB pamięci DDR5 oraz dyskiem SSD M.2 PCIe o pojemności 1 TB. Posiada 27-calowy ekran Full HD (1920x1080) o odświeżaniu 120 Hz, wbudowane głośniki, kamerę 2 MP z mikrofonami oraz łączność Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2. Oferuje podstawowy zestaw portów (m.in. HDMI, DisplayPort, USB, LAN), zasilacz 90 W oraz w zestawie bezprzewodową klawiaturę i mysz.