Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Rywalizuj, graj, zwyciężaj
Sprzęt o dużej wydajności
GeForce RTX™ z serii 50
Architektura NVIDIA Blackwell
Karta graficzna z napisem \'GEFORCE RTX\' na tle zielonych, falujących wzorów.
RTX. It’s On.
Oprawa graficzna z potęgą AI
Przełomowy realizm
Rozgrywki bez opóźnień
Przewaga dzięki AI
Kreatywna przewaga z AI
Wizualna wydajność
Karta graficzna z trzema dużymi wentylatorami, na których widnieje logo \'GIGABYTE\'.
Moc na pierwszym miejscu
MAD DOG DEEPCOOL-A14WR32WH dysponuje niesamowitą mocą obliczeniową dzięki procesorowi AMD Ryzen 7 9800X3D stworzonemu w architekturze Zen 5. Procesor ten ma 8 rdzeni oraz 16 wątków, a jego maksymalna częstotliwość pracy sięga nawet 5,2 GHz w trybie Boost, co pozwala na błyskawiczne przetwarzanie zadań. Dzięki technologii AMD 3D V-Cache procesor dysponuje 104 MB pamięci podręcznej, która przekłada się na niesamowicie niskie opóźnienia, a technologie AMD EXPO oraz Precision Boost Overdrive pomogą wycisnąć maksimum z każdej sekundy gry.
Funkcjonalna obudowa
Obudowa DEEPCOOL CH560 Digital przechowuje w sobie komponenty tego zestawu, oferując jednocześnie praktyczne rozwiązania. Dzięki hybrydowemu panelowi bocznemu z hartowanego szkła i siatki możesz cieszyć się przejrzystym widokiem na wnętrze swojego systemu. Cyfrowy ekran pozwala na monitorowanie informacji o CPU i GPU. Trzy dołączone wentylatory ARGB 140 mm z przodu i jeden 120 mm z tyłu dostarczają optymalny przepływ powietrza, a magnetyczne panele i filtry ułatwiają konserwację. Dodatkowo porty USB Type-C, USB-A i gniazdo audio na panelu górnym pozwalają szybko podłączyć akcesoria.
Cisza, kontrola, chłód
Obraz przedstawia wnętrze komputera z podświetlonymi na niebiesko wentylatorami. Na wyświetlaczu widoczne są dane: TEMP. 43°C, USAGE 20%, POWER 181W, FREQ 3.2GHz oraz logo producenta w formie symbolu.
Platforma dla wydajności
Spora dawka pamięci
Ta konfiguracja zawiera również pamięć RAM ADATA XPG Lancer Blade RGB DDR5 o łącznej pojemności 32 GB, taktowaniu do 6000 MHz oraz opóźnieniach cykli CL30. Obsługa profili AMD EXPO oznacza opcję prostego podkręcenia wydajności, a technologia ECC zwiększa niezawodność poprzez korekcję błędów w czasie rzeczywistym. Dwa moduły charakteryzują się niskoprofilowymi radiatorami, które prezentują się świetnie, a jednocześnie dbają o prawidłową temperaturę. Dodatkowo podświetlenie RGB krawędzi sprawi, że wnętrze komputera rozświetli się na wybrane przez Ciebie kolory.
Niesamowity wymiar prędkości
Stabilna energia
MAD DOG DEEPCOOL-A14WR32WH korzysta z zasilacza DEEPCOOL PN850D, który dostarcza stabilną moc 850 W, spełniając wymagania użytych komponentów. Zgodność ze standardem ATX 3.1 i PCIe 5.1 oznacza, że bez problemu obsłuży zarówno obecne, jak i przyszłe generacje podzespołów. Wysoka sprawność potwierdzona certyfikatami 80 PLUS Gold oraz Cybenetics Gold ogranicza straty energii i zmniejsza nagrzewanie się, co przekłada się na cichą i wydajną pracę komputera. Zabezpieczenia chronią sprzęt przed skokami napięcia czy przeciążeniami, wspierając długą i bezproblemową eksploatację.
System gotowy do działania
Logo Windows 11 na tle niebieskich, abstrakcyjnych kształtów.
Zawartość opakowania
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
Dane podstawowe
Procesor: AMD Ryzen 7 9800X3D
Liczba rdzeni: 8
Pamięć RAM [GB]: 32
Typ pamięci RAM: DDR5
System operacyjny: Windows 11 Home (licencja cyfrowa)
Komponenty
Obudowa: Obudowa DEEPCOOL CH560 Digital
Płyta główna: Płyta główna GIGABYTE B850 Eagle WiFi6E
Procesor: Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D
Karta graficzna: Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 5080 Windforce SFF 16GB DLSS 4 GDDR7
Pamięć RAM: Pamięć RAM ADATA XPG Lancer Blade RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz
Zasilacz: Zasilacz DEEPCOOL PN850D 850W
Chłodzenie procesora: Chłodzenie CPU DEEPCOOL AK500 Digital Pro
Procesor
Procesor: AMD Ryzen 7 9800X3D
Liczba rdzeni: 8
Liczba wątków: 16
Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 5.2
Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 4.7
Pamięć podręczna procesora [MB]: 104
Zintegrowany układ graficzny: AMD Radeon Graphics
Typ chłodzenia: Powietrzne
Płyta główna
Chipset: AMD B850
Gniazdo procesora: AM5
RAM
Pamięć RAM [GB]: 32
Typ pamięci RAM: DDR5
Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: 6000
Napięcie pamięci RAM [V]: 1.35
Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM [GB]: 256
Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: 4
Wolne gniazda na pamięć RAM: 2
Zajęte gniazda na pamięć RAM: 2
Karta graficzna
Dedykowana karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5080
Częstotliwość taktowania rdzenia GPU: Base: 2617 MHz