UNIWERSALNE
GAMINGOWE
LAPTOP 2 W 1
LAPTOPY AI
MACBOOKI
BIZNESOWE
| AMD Ryzen AI 9 465 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 880M |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Raty
więcej
Raty
Sprawdź
Wysyłka 7-10 dni. Data wysyłki może ulec zmianie.
| Intel Core Ultra 5-325 | |
| RAM: | 24GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8000MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 5-325 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 9523MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 435 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8000MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 2880 x 1800px, Matryca OLED,Matryca UWVA, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 5-325 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED,Matryca UWVA, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8000MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 340 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 24GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Laptop HP OmniBook 7 AI 14-fr0003nwx 14" OLED U5-225U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Laptop HP OmniBook 7 AI 14-fr0004nwx 14" OLED U5-225U 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen 5 40 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5, 5500MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 6800MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core 3 100U | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| AMD Ryzen 5 40 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5, 5500MHz |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Sprawdź
| Intel Core 5 210H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 130T |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Taniej o 200,00 zł
4 999,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 400,99 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
3 899,99 zł
Cena przed kodem
3 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| AMD Ryzen AI 5 Pro 340 | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Sprawdź




