Opis produktu

Kreuje przyszłość

Kształtuj przyszłość z VivoBook 15X

Idealny laptop o optymalnej wydajności do kreatywnej pracy na następnym poziomie. VivoBook 15X zapewnia szybkość i precyzję potrzebne do zrealizowania Twojej wizji, dysponując 15.6-calowym ekranem OLED, procesorem AMD Ryzen oraz z zintegrowaną kartą graficzną. Konstrukcja z dwoma wentylatorami pozwala Ci pracować w spokoju i bez zakłóceń. Vivobook 15X otwiera wrota do Twojej kreatywnej przyszłości.

Laptop ASUS VivoBook 15X - Laptop

Siła tkwi w procesorze

Procesor AMD Ryzen 7 4800H to niewątpliwie serce laptopa ASUS Vivobook 15X. Komponent ten może taktować z częstotliwością od 2.9 do nawet 4.2 GHz. Mało tego - jest to model zaprojektowany w układzie ośmiordzeniowym, co w naturalny sposób przedkłada się na jeszcze większą wydajność pracy. Procesor posiada również zintegrowaną kartę graficzną AMD Radeon Graphics. Tak, ten laptop nie zawiedzie swego użytkownika zarówno w trakcie gry, jak i podczas realizacji wymagających zadań w ramach pracy biurowej.

Laptop ASUS VivoBook 15X - Procesor

Zachwyć swoje oczy

Przygotuj swoje oczy na ekran OLED NanoEdge zintegrowany w laptopie Vivobook 15X. Zapewnia on niezrównane wrażenia wizualne dzięki wyjątkowo jasnej matrycy o jasności 600 nitów, bardzo wysokiemu współczynnikowi kontrastu i ultrasmukłym ramkom, które przekładają się na 85% stosunek wielkości ekranu do obudowy. Bardzo szeroka paleta kolorów ze 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 zapewnia żywe kolory. Ponadto certyfikacja TÜV Rheinland w zakresie niskich emisji światła niebieskiego potwierdza ochronę oczu.

Laptop ASUS VivoBook 15X - OLED

Przyjazność dla oczu ma ogromne znaczenie, szczególnie dla dzieci

Ponieważ oczy dzieci nie są jeszcze w pełni rozwinięte i mają bardziej przezroczystą soczewkę i rogówkę, szkodliwe światło niebieskie może łatwiej przenikać oko, co z kolei może doprowadzić do przedwczesnego starzenia się siatkówki. Badania wykazały, że w oczach pięcioletniego dziecka około 60% odbieranej emisji światła niebieskiego przechodzi przez siatkówkę. Dla porównania, w przypadku 60-letniej osoby dorosłej jest to tylko około 20%. Dzięki znacznie niższym poziomom emisji światła niebieskiego ekrany ASUS OLED są bardziej przyjazne dla oczu dzieci.

Laptop ASUS VivoBook 15X - Eye Care

Kolory na przyszłość

Kreatywność nigdy nie robi przerwy, dlatego zaprojektowano wzornictwo laptopa Vivobook 15X w taki sposób, aby było neutralne, a jednocześnie nowoczesne – pasuje on do każdego stylu i w każdym czasie.

Laptop ASUS VivoBook 15X - Design

Gotowy do użycia, w każdym miejscu

Z laptopem Vivobook 15X masz zapewnioną produktywność i rozrywkę – nawet w drodze i podróży. Ważący zaledwie 1,7 kg Vivobook 15X bez problemu zmieści się w Twoim plecaku. Będzie Ci wszędzie towarzyszył, dzięki czemu możesz zawsze i wszędzie odkrywać nowe wrażenia.

Laptop ASUS VivoBook 15X - waga

Cichy i chłodny

Nadmierne ciepło obniża wydajność, ale Vivobook 15X pozostaje chłodny przez cały czas – dzięki wyjątkowo wydajnemu systemowi chłodzenia z wentylatorami i rurkami cieplnymi. Dlatego pomimo oferowania wydajności większej niż kiedykolwiek wcześniej, zaawansowana konstrukcja chłodzenia laptopa Vivobook 15X sprawia, że pozostaje on chłodny – a przez to także cichy – zapewniając maksymalną wydajność, zawsze i wszędzie.

Laptop ASUS VivoBook 15X - system chłodzenia

Życie stanie się łatwiejsze

Vivobook 15X został stworzony pod kątem nieustannej produktywności i oferuje niesamowicie praktyczne funkcje, które ułatwią Ci życie w drodze. Do funkcji tych należy pełnowymiarowy touchpad o gładkiej powierzchni, czujnik linii papilarnych zintegrowany we włączniku, a także podświetlona klawiatura. Zawiera również porty wejścia/wyjścia, jakich potrzebujesz przy szybkim, dynamicznym stylu życia nieustannie w ruchu, w tym pełnowymiarowy port HDMI, porty USB Type-A oraz USB-C.

Laptop ASUS VivoBook 15X - USB-C

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera: laptop ASUS VivoBook 15X, zasilacz oraz instrukcję obsługi.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt skonfigurujemy za Ciebie.

Nasi informatycy po raz pierwszy uruchomią system i wprowadzą podstawowe ustawienia oraz zainstalują sterowniki dostarczone przez producenta. Oprócz tego skonfigurujemy zabezpieczenia, założymy partycję na dysku oraz sparujemy urządzenia, takie jak mysz czy drukarka. Zainstalujemy także oprogramowanie zakupione przez klienta i pozostawimy komputer gotowy do pracy.

Pamiętaj, że nieprawidłowe ustawienie lub brak zabezpieczenia komputera może narazić na niebezpieczeństwo Twoje dane.

Laptop ASUS VivoBook 15X usluga konfiguracji

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran: 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz
Rodzaj matrycy: Błyszcząca
Procesor: AMD Ryzen 7 4800H
Liczba rdzeni: 8
Wielkość pamięci RAM [GB]: 16
Dysk: 512 GB SSD
Karta graficzna: AMD Radeon Graphics
System operacyjny: Windows 11 Home
Rodzaj laptopa: Notebook
Waga [kg]: 1.7

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Laptop ASUS VivoBook 15X D1503IA-L1025W 15.6" OLED R7-4800H 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Produkt archiwalny

Laptop ASUS VivoBook 15X D1503IA-L1025W 15.6" OLED R7-4800H 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756