Produkt archiwalny
Laptop ASUS VivoBook 16 Flip TP3607SA-RJ010W 16" OLED Ultra 7-258V 32GB RAM 1TB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Laptop ASUS VivoBook 16 Flip TP3607SA-RJ006W 16" OLED Ultra 5-226V 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
Produkt archiwalny
Laptop ASUS VivoBook 16 Flip TP3607SA-RJ010W 16" OLED Ultra 7-258V 32GB RAM 1TB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneDane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-258V |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | , Notebook |
| Waga [kg]: | 1.78 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-258V |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.8 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.2 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 32GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1024 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1800 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400, 500 (HDR) |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 65% mniej szkodliwego światła niebieskiego, 88% screen-to-body ratio, Certyfikat TÜV Rheinland, Głębia koloru: 1.07 mld kolorów, Kontrast: 1000000:1, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Vesa Certified DisplayHDR True Black 500 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD1 x HDMI 2.1 TMDS1 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x USB 3.2 Gen. 11 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 75 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 19V DC, 3.42A, 65W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Ekran dotykowy, Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Standard militarny MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Wysokość [cm]: | 1.74 |
| Szerokość [cm]: | 35.5 |
| Głębokość [cm]: | 24.43 |
| Waga [kg]: | 1.78 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | , Notebook |
| Seria laptopa: | Asus VivoBook Flip |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | TP3607SA-RJ010W |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.