Produkt archiwalny
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP051W 14" OLED 120Hz Ryzen AI 7 350 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Laptop LENOVO LOQ Essential 15ARP11 15.6" IPS 144Hz R7-170 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX5050 DLSS 4 Windows 11 Home
5 099 99 zł
5 699,00 zł
Cena przed obniżką
5 699,00 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP051W 14" OLED 120Hz Ryzen AI 7 350 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Laptop ASUS z ekranem o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 2880 x 1800 pikseli, wyposażony w procesor AMD Ryzen AI 7 350 o częstotliwości 2.0 - 5.0 GHz, pamięć RAM LPDDR5X o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna AMD Radeon 860M. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.2 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 350 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć podręczna: | 24MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.0 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.0 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon 860M |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 4800 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Nie |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1800 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 70% mniej szkodliwego światła niebieskiego, Certyfikat TÜV Rheinland, Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Format obrazu: 16:10, Głębia koloru: 1.07 mld kolorów, Jasność szczytowa 600 nitów HDR, Kontrast: 1000000:1, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, SGS Eye Care Display, Vesa Certified DisplayHDR True Black 600 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 TMDS1 x USB 3.2 Gen. 11 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 75 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 19V DC, 3.42A, 65W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Szyfrowanie TPM, Windows Hello |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad z NumberPad |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Standard militarny MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 1.49 |
| Szerokość [cm]: | 31.24 |
| Głębokość [cm]: | 22.01 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | Asus Zenbook |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | UM3406KA-PP051W |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.