Laptop DREAMMACHINES V540TU-14PL25 14" Ultra 7-155H 16GB RAM 1TB SSD, Funkcje AI
Program odkupu
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Realizuj swoje zadania
Niezawodna moc
DREAMMACHINES V540TU-14PL25 zaprojektowano z myślą o osobach, którzy potrzebują wsparcia w realizacji zadań każdego dnia. Wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7-155H z 16 rdzeniami i 22 wątkami, laptop oferuje wydajność do obsługi zaawansowanych aplikacji oraz pracy wielozadaniowej. Taktowanie na poziomie do 4,8 GHz w trybie Turbo Boost zapewnia płynność działania.
Wyraźny wyświetlacz
14-calowy ekran o rozdzielczości 2880 x 1800 px to świetne rozwiązanie zarówno do pracy biurowej, jak i kreatywnej. Matryca WVA eliminuje refleksy świetlne, co zapewnia komfort użytkowania w niemal każdych warunkach oświetleniowych, a proporcje ekranu 16:10 oferują wizualnie większą przestrzeń roboczą niż standardowe ekrany. Dodatkowo częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz sprawia, że obraz jest płynny.
Przestrzeń na dane
Dzięki 16 GB pamięci RAM DDR5 o częstotliwości pracy do 4800 MHz laptop radzi sobie z obsługą wielu procesów jednocześnie. Bez względu na to, czy jednocześnie pracujesz w arkuszach kalkulacyjnych, uczestniczysz w wideokonferencji i przeszukujesz bazę danych, urządzenie zapewnia płynność pracy i brak przestojów. Ponadto laptop wyposażono w dysk SSD o pojemności 1 TB w standardzie PCIe NVMe. Prędkość odczytu do 3500 MB/s oznacza, że pliki, nawet te o dużych rozmiarach, są dostępne niemal natychmiast.
Mobilna konstrukcja
Komunikuj się online
Stabilna łączność
Efektywne chłodzenie
Podłącz co chcesz
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: laptop DREAMMACHINES V540TU-14PL25, zasilacz oraz dokumentację.
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-155H |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj laptopa: | , Notebook |
| Waga [kg]: | 1.4 |
Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Liczba wątków: | 22 |
| Pamięć podręczna: | 24MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.8 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.4 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics |
RAM | |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 4800 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 64 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 2 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 2x 8GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1800 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | WVA |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 55 |
| Typ baterii: | Litowo-polimerowa |
| Moc zasilacza [W]: | 90 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 19V DC, 2.37A, 90W |