Laptop HP Envy x360 14-FA0013NW 14" OLED 120Hz R5-8640HS 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Produkt archiwalny
Opis produktu
Wszechstronność dla Ciebie
Wygodne urządzenie 2 w 1
Wsparcie AI
Moc obliczeniowa AMD
Wyraźny obraz
Ekran 14 cali z rozdzielczością 2880 x 1800 px oraz błyszczącą matrycą OLED oferuje wyjątkowe wrażenia wizualne. Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewnia płynność obrazu, a czas reakcji 0,2 ms dodaje dynamiki. Jasność 400 cd/m² oraz szczytowa 500 nitów HDR gwarantują obraz pełen detali, niezależnie od warunków oświetleniowych. Ekran dotykowy z formatem obrazu 16:10 i wąską ramką zwiększa powierzchnię roboczą, a 100% pokrycie barw DCI-P3 dostarcza żywe i realistyczne kolory, dobre do pracy i rozrywki.
Łatwa komunikacja
Wydajność przez cały dzień
Bezpieczeństwo i wygoda
Szybki dostęp do plików
Dostępne porty
System Windows 11
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: laptop HP Envy x360 14, zasilacz USB-C o mocy 65 W oraz dokumentację.