NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop HP HyperX Omen 15-GA0000NWX 15.3" OLED Ultra 9-386H 24GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5070 DLSS 4 Windows 11 Home
| Intel Core Ultra 9-386H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel Graphics |
| Ekran: | 15.3", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP z ekranem o przekątnej 15.3 cali i rozdzielczości 2880 x 1800 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 9-386H o częstotliwości do 4.9 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 24 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 1000 GB. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 9-386H |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 24 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 2.21 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 9-386H |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć podręczna: | 18MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.9 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 24 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 5600 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 24GB |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR7 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.3 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2880 x 1800 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 1100 (HDR), 500 (SDR) |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Format obrazu: 3:2, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Technologia Low Blue Light, Wąska ramka |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x RJ-45 (LAN)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Sleep and Charge)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe1 x Złącze zasilania2 x USB 3.2 Gen. 2 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 70 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 30 minut |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | Smart Pin |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Nie |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Dołączone oprogramowanie: | Xbox Game Pass Premium (2 miesiące) |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Redukcja szumów, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | RGB (Czterostrefowe) |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 2.3 |
| Szerokość [cm]: | 34.3 |
| Głębokość [cm]: | 25.3 |
| Waga [kg]: | 2.21 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Seria laptopa: | HP Omen HyperX |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
HP
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
24
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
15 cali
PROCESOR
Intel Core Ultra 9-386H
LICZBA RDZENI
16
DYSK SSD [GB]
1000
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
NVIDIA GeForce RTX 5070
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
8 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
120
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2880 x 1800 (2K)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
RGB (Czterostrefowe)
RODZAJ LAPTOPA
Laptop dla graczy
RODZAJ MATRYCY
Błyszcząca
FUNKCJE AI
Nie
WAGA [kg]
2.21
KOLOR DOMINUJĄCY
Czarny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
SERIA
HP Omen HyperX
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
70
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
Smart Pin
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Graphics
WI-FI
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.4
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
1100 (HDR)
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3
ZABEZPIECZENIA
Szyfrowanie TPM
KAMERA INTERNETOWA
Redukcja szumów
WBUDOWANY MODEM
Nie
WYSOKOŚĆ [cm]
2.3
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.