Laptop HP HyperX Omen 15-ga0085nwx 15.3" IPS 180Hz i7-14650HX 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX5060 DLSS 4 Windows 11 Home
| Intel Core i7-14650HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.3", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop gamingowy HP HyperX OMEN został wyposażony w procesor Intel Core i7 14650HX oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop z 8 GB pamięci GDDR7, co zapewnia wysoką wydajność w grach i wymagających programach. Ekran 15.3 cala IPS o rozdzielczości 2.5K i częstotliwości odświeżania 180 Hz gwarantuje płynny oraz szczegółowy obraz, a czas reakcji 3 ms poprawia komfort podczas dynamicznej rozgrywki. Model oferuje 16 GB pamięci DDR5 oraz dysk SSD 512 GB, a system chłodzenia OMEN Tempest Cooling pomaga utrzymać stabilną pracę pod obciążeniem. Laptop posiada także podświetlaną 4 strefowo klawiaturę RGB, kamerę Full HD, WiFi 6E Bluetooth 5.3 oraz system Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core i7-14650HX |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 2.21 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core i7-14650HX |
|---|---|
| Generacja procesora Intel Core: | 14gen |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Liczba wątków: | 24 |
| Pamięć podręczna: | 30MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.2 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 5600 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 1 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Pamięć karty graficznej: | 8 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR7 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.3 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1600 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 180 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 500 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Antyrefleksyjny, Czas reakcji matrycy 3 ms, Matryca z pokryciem barw 100% sRGB, Technologia Low Blue Light |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x RJ-45 (LAN)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Sleep and Charge)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe1 x Złącze zasilania2 x USB 3.2 Gen. 2 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 70 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 30 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 280 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | Smart Pin |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Nie |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, HDR, Redukcja szumów, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | RGB (Czterostrefowe) |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 2.3 |
| Szerokość [cm]: | 34.3 |
| Głębokość [cm]: | 25.3 |
| Waga [kg]: | 2.21 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | Laptop dla graczy |
| Seria laptopa: | HP Omen HyperX |
| Wyposażenie: | Przewód zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.