Laptop LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H 16" OLED 240Hz Ultra 9-275HX 64GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5070Ti DLSS 4
Kod: 2127386
Program odkupu
Trwa ładowanie
Intel Core Ultra 9-275HX
RAM: 64GB, DDR5, 6400MHz
Dysk SSD: 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4
Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics
Ekran: 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz
System operacyjny: Brak
Ładowarka w zestawie: Tak
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Laptop LENOVO z ekranem o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 9-275HX o częstotliwości 2.1 - 5.4 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 64 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 1000 GB. Karta graficzna GeForce RTX5070Ti. Laptop nie posiada zainstalowanego systemu operacyjnego.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Rodzaj matrycy:
Procesor: Intel Core Ultra 9-275HX
Liczba rdzeni: 24
Wielkość pamięci RAM [GB]: 64
System operacyjny: Brak
Rodzaj laptopa: Laptop dla graczy
Waga [kg]: 2.57
Procesor
Liczba rdzeni: 24
Liczba wątków: 24
Pamięć podręczna: 40MB Cache
Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 5.4 (Turbo)
Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: 2.1
Zintegrowany układ graficzny: Intel Graphics
Chipset
Chipset: Intel HM870
RAM
Wielkość pamięci RAM [GB]: 64
Typ pamięci RAM: DDR5
Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: 6400
Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: Brak możliwości rozszerzenia
Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: 2
Zajęte sloty na pamięć RAM: 2x 32GB
Wolne sloty na pamięć RAM: 0
Karta graficzna
Dedykowana karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Pamięć karty graficznej: 12 GB
Typ pamięci GPU: GDDR7
Częstotliwość taktowania karty graficznej [MHz]: 2220 (tryb Boost)
Moc karty graficznej (TGP) [W]: 140
Dyski
Pojemność dysku SSD [GB]: 1000
Typ dysku SSD: PCIe NVMe 4.0 x4
Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: Tak
Interfejs dysku modyfikowanego: M.2 PCIe 5.0 x4
Ekran
Przekątna ekranu [cal]: 16
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1600
Rodzaj matrycy:
Typ matrycy: OLED
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 240
Jasność matrycy [cd/m2]: 500
Ekran dotykowy: Nie
Łączność
Wi-Fi: Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be))
Bluetooth: Tak (Moduł Bluetooth 5.4)
LAN: 2.5 Gb/s
Złącza
Bateria, zasilacz
Pojemność baterii [Wh]: 99.9
Typ baterii: Litowo-jonowa
Liczba komór: 4
Moc zasilacza [W]: 400
Dodatkowe informacje o zasilaczu: Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 20A, 400W
Zawiera akumulator/baterię: Tak
Typ złącza ładowania: USB-C, Wtyk prostokątny Slim Tip
Ładowarka w zestawie: Tak
Ładowanie przez port USB-C: Tak
Obsługiwane protokoły ładowania USB: Power Delivery, Super Rapid Charge
Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): Tak
Szybkie ładowanie: Tak
Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: 95
Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: 100
Zabezpieczenia
Zabezpieczenia: Szyfrowanie TPM 2.0
Napęd
Wbudowany napęd optyczny: Nie
System, oprogramowanie
Dźwięk i audio
Kamera internetowa: 5 Mpix, E-shutter, Fixed Focus, Wbudowana kamera
Głośniki: Hi-Def, Nahimic Audio, Technologia Smart Amplifier, Wbudowane 2 głośniki niskotonowe (2x 2W), Wbudowane 2 głośniki wysokotonowe (2x 2W)
Mikrofon: Wbudowane 2 mikrofony
Klawiatura
Czytnik linii papilarnych: Nie
Podświetlana klawiatura: Tak
Kolor podświetlenia klawiatury: RGB (Per-Key)
Wydzielona klawiatura numeryczna: Tak
Urządzenie wskazujące: Touchpad Multi-touch
Wymiary, budowa
Obudowa i wykonanie: Aluminiowa obudowa, Aluminiowa pokrywa, Anodyzowane, piaskowane wykończenie
Kolor obudowy: Czarny
Wysokość [cm]: 2.66
Szerokość [cm]: 36.43
Głębokość [cm]: 27.59
Waga [kg]: 2.57
Pozostałe informacje
Funkcje AI: Nie
Certyfikat TCO: Nie
Rodzaj karty graficznej: Dedykowana, Zintegrowana
Seria laptopa: Lenovo Legion Pro 7
Wyposażenie: Nakładki na klawisze - 4 szt., Zasilacz
Gwarancja: 24 miesiące
Parametry
Kod producenta: 83F5004GPB
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Lenovo PC HK Limited
Ulica i numer budynku: Landererova 12
Kod pocztowy: 811
Miasto: 09 Bratislava
Adres elektroniczny: https://pcsupport.lenovo.com/contactus
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: LENOVO
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.