Laptop MSI Titan 18 HX AI A2XWIG-220PL 18" Ultra 9-285HX 64GB RAM 6TB SSD GeForce RTX5080 DLSS 4 Windows 11 Professional, Funkcje AI
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Program odkupu
| Intel Core Ultra 9-285HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 6400MHz |
| Dysk SSD: | 6000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 3840 x 2400px, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Totalna dominacja
Moc i mobilność
Gaming bez granic
GeForce RTX z serii 50
Architektura NVIDIA Blackwell
RTX. It’s On.
Oprawa graficzna z potęgą AI
Przełomowy realizm
Rozgrywki bez opóźnień
Przewaga dzięki AI
Kreatywna przewaga z AI
Wydajność na wysokim poziomie
Odkryj wysoki poziom wydajności z architekturą rdzeni P-core i E-core, zapewniającą efektywność energetyczną. Procesor Intel Core Ultra 9-285HX oferuje chłodny i cichy mobilny gaming, gwarantując wysoką wydajność. W porównaniu do Intel Core Ultra i9-14900HX, procesory Intel Core Ultra osiągają do 25% wzrostu wydajności przy mocy 220 W, zbliżonej do desktopów. Dzięki 24 rdzeniom (8 P-core + 16 E-core) i zintegrowanej NPU to skok technologiczny w świecie gier.
Sztuczna inteligencja w akcji
MSI OverBoost
Efektywność i chłodzenie
Potęga pamięci i wydajności
Mini LED 4K
Wyjątkowy 18-calowy wyświetlacz MSI Mini LED 4K (3840 x 2400 px) 120 Hz oferuje wysoki realizm obrazu. Ciesz się ultrawysoką rozdzielczością w każdych warunkach, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Panel z certyfikatem DisplayHDR 1000 zapewnia żywą gamę kolorów, a częstotliwość odświeżania 120 Hz podnosi wrażenia z gier na wysoki poziom. Zanurz się w prawdziwej istocie gamingu dzięki tej technologii.
Niskoprofilowa klawiatura
Optymalizacja w Twoich rękach
Wi-Fi 7
Standard Wi-Fi 7 umożliwia przesył danych z wielogigabitową wydajnością, osiągając prędkości do 5,8 Gbit/s na pasmach 5 i 6 GHz. Dzięki 320-megahercowym kanałom zapewnia wzrost przepustowości sieci. Ciesz się ultraniskimi 2-milisekundowymi opóźnieniami i stabilnością sygnału w sieci wielu urządzeń. Częstotliwość 6 GHz oferuje dodatkową przepustowość, zwiększając wydajność pracy laptopa w sieci.
Dwa złącza Thunderbolt 5
Porty na każdą okazję
System Windows 11
Co w zestawie?
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 9-285HX |
| Liczba rdzeni: | 24 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 64 |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 3.6 |
Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 24 |
| Liczba wątków: | 24 |
| Pamięć podręczna: | 40MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.5 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.1 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
Chipset | |
| Chipset: | Intel HM870 |
RAM | |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 6400 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 96 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 2 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 2x 32GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Pamięć karty graficznej: | 16 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR7 |
| Częstotliwość taktowania karty graficznej [MHz]: | 2287 |
| Maksymalna moc karty graficznej (TGP) [W]: | 175 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 6000 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe 4.0, M.2 PCIe 5.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 18 |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2400 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | Mini LED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 1000 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
| LAN: | 2.5 Gb/s |
Złącza | |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 99 |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 400 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V AC, 20A, 400W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C, Wtyk prostokątny |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 65 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 140 |
Zabezpieczenia | |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | PC Game Pass (1 miesiąc) |
Dźwięk i audio | |
| Głośniki: | Wbudowane 2 głośniki niskotonowe (2x 2W), Wbudowane 4 głośniki stereo (4x 2W) |