- Strona główna ›
- Komputery i tablety ›
- Laptopy i ultrabooki ›
- Podkładki chłodzące pod laptopy ›
- Podstawka chłodząca TRACER Gamezone Transform
Podstawka chłodząca TRACER Gamezone Transform
Polecane produkty podobne
Stylowe chłodzenie
Najważniejsze zalety podkładki Tracer Transform:
• Pasuje do notebooków o rozmiarach od 12" do 17"
• Niebieskie podświetlenie LED
• Regulacja kąta nachylenia - 5 pozycji
• 6 cichych, wydajnych, regulowanych wentylatorów
• Blokada zabezpieczająca
• Uchwyt na smartfon
• Dwa złącza USB 2.0
Wzbogać swoje stanowisko
Niezależnie od tego, czy laptop jest używany do pracy, czy rozrywki, podstawka chłodząca Tracer Transform zapewni mu ochronę przed przegrzewaniem się, wydajność i bezpieczeństwo. Dodatkowo oferuje miejsce na postawienie smarftona i świetnie wygląda.
Efektywne chłodzenie
Podstawka chłodząca TRACER Transform 17" to urządzenie z serii GAMEZONE dedykowane wymagającym użytkownikom, wykorzystującym swojego laptopa zarówno do pracy, jak i rozrywki.
6 cichych, wydajnych wentylatorów, odpowiada za efektywne chłodzenie nawet po wielu godzinach intensywnego korzystania. Regulator szybkości obrotów wentylatorów pozwala dopasować ich działanie do indywidualnych potrzeb, a niebieskie podświetlenie diodami LED nadaje całości nowoczesnego, spektakularnego wyglądu. Specjalnie zaprojektowana perforowana powierzchnia podstawki znacznie lepiej rozprasza ciepło, zwiększając tym samym wydajność chłodzenia.
Komfortowa praca i bezpieczeństwo
Praktyczna, wygodna i stabilna regulacja pozwala ustawić stację pod jednym z 5 wybranych kątów, co umożliwia umieszczenie laptopa na wysokości wzroku i dodatkowo zwiększa komfort pracy, a specjalne blokady zabezpieczą laptopa przed zsuniecięm się z podstawki.
Tracer Transform sprawdzi się w większości komputerów przenośnych o rozmiarze od 12" do 17". Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalnie zaprojektowany uchwyt, pozwalający na wygodne umocowanie telefonu komórkowego.
Mobilność, wytrzymałość i jakość wykonania
Metal i wysokiej jakości tworzywo sztuczne, użyte do produkcji podkładki zapewnią jej wytrzymałość. Natomiast lekka i przenośna konstrukcja sprawia, że podkładki można używać zarówno w domu, jak i w podróży. Dodatkowo można użyć podstawki na smartfon.
Zasilanie i HUB USB
Zasilana bezpośrednio z laptopa poprzez odpinany kabel USB-A nie wymaga dodatkowego zasilania zewnętrznego, a dwuportowy USB HUB umożliwia podłączenie do niej dodatkowych urządzeń peryferyjnych - w ten sposób korzystanie z podkłądki nie odbiera portu USB w laptopie.
W zestawie
Podkładka chłodząca, kabel USB-A/USB-A, dokumentacja.
Dane techniczne
| Głębokość [mm]: | 270 |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 400 |
| Wysokość [mm]: | 36 |
| Dedykowane do laptopów: | 12 - 17 |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
| Inne: | Hub USB |
| Poziom hałasu [dB]: | 20 |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Rozmiar wentylatorów chłodzących [mm]: | 60 |
| Zasilanie: | USB |
| Nazwa: | MEGABAJT SP. Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | Rydygiera |
| Kod pocztowy: | 01-793 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | jaroslaw.kozlowski@megabajt.com.pl |
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
