Opis produktu


Doskonała transmisja

Chcesz, aby Twoje transmisje na żywo były doskonałe? Nie szukaj dalej, ponieważ Streamer 3 to kompletny mikrofon do nagrywania i streamowania. Mikrofon USB plug & play minimalizuje zniekształcenia i generuje najlepszy dźwięk. Mikrofon wycina dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak kroki, aby wybrać najlepszy i czysty dźwięk do nagrywania. Streamer 3 jest to konstrukcja z solidną metalową ramą do trzymania mikrofonu wraz ze stylowym oświetleniem LED. Dzięki sterowaniu mikrofonem i lampką LED za pomocą jednego przycisku mikrofon VERTUX Streamer 3 jest bardzo wygodny dla każdego streamera.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Doskonała transmisja

Łatwość w obsłudze

Streamer 3 posiada również gniazdo wyjściowe audio, dzięki czemu możesz bezpośrednio podłączyć do niego zestaw słuchawkowy. Kąt nachylenia mikrofonu można łatwo regulować, aby uzyskać najlepsze wrażenia podczas nagrywania lub przesyłania strumieniowego.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Łatwość w obsłudze

Stwórz niepowtarzalny klimat

7 kolorów nastrojowego oświetlenia LED zapewnia niesamowite wrażenia, a także możesz je wyłączyć w zależności od potrzeb. Jego elastyczną konstrukcję można wygiąć w dowolnej pozycji, dzięki czemu wygodnie usiądziesz do rozmowy, a za pomocą kabla o długości 150 cm ustawisz go w dowolnym miejscu na biurku. VERTUX Streamer 3 jest wyposażony w wyjście audio jack 3,5 mm, możesz podłączyć słuchawki bezpośrednio, aby zwiększyć prędkość głosu docierającego do uszu. To właśnie sprawia, że jest tak superpłynny w użytkowaniu.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Stwórz niepowtarzalny klimat

Stylowy i profesjonalny

Elastyczna szyjka w połączeniu z wytrzymałym metalowym ramieniem umożliwia ustawienie mikrofonu w celu uzyskania najlepszej pozycji podczas streamowania. Możesz elastycznie dostosować jego wysokość i kąt w zależności od potrzeb lub rzeczywistej sytuacji. Sprawia to, że jest bardzo wygodny w użyciu.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Stylowy i profesjonalny

Dźwięk wysokiej jakości

Mikrofon USB VERTUX Streamer 3 nagrywa dźwięk ze wszystkich kierunków za pomocą swojej dookólnej charakterystyki kierunkowej, aby Twój dźwięk był czystszy.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Dźwięk wysokiej jakości

Jakość dźwięku HD

Mikrofon ma wbudowany filtr, który nagrywa tylko Twój głos. VERTUX Streamer 3 nie idzie na żadne kompromisy i oferuje oszałamiającą jakość dźwięku. Ma stabilną i solidną podstawę, więc nie potrzebujesz nieporęcznego statywu mikrofonowego.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Jakość dźwięku HD

Idealny do nagrywania i czatowania

Kilka wygodnych, drobnych szczegółów konstrukcyjnych sprawia, że nagrywanie lub rozmowa głosowa to pestka. Nagraj swój podcast lub zorganizuj spotkanie online, YouTube lub czaty głosowe podczas grania. Jeśli zauważysz, że Twoje ręce dużo mówią, antypoślizgowa podstawa zapewni najwyższą stabilność. Możesz również użyć łatwo dostępnego przycisku wyciszania, jeśli chcesz porozmawiać na osobności lub dostosować wzmocnienie mikrofonu.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Idealny do nagrywania i czatowania

Wyjście słuchawkowe 3,5 mm

Mikrofon USB do nagrywania jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, które zapewnia odsłuch bez opóźnień podczas odtwarzania w czasie rzeczywistym. Szczególnie nadaje się do nagrywania i podcastów.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Wyjście słuchawkowe 3,5 mm

Kolorowe światła RGB

Na dole mikrofonu znajduje się kolorowa lampka RGB, która dodaje gamingowej atmosfery. Zmienia kolor automatycznie podczas używania. Wbudowane różne oświetlenie daje świetny i barwny efekt wizualny (szczególnie w ciemności), światło można włączyć/wyłączyć za pomocą przełącznika w podstawie.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Kolorowe światła RGB

Elegancki design

Mikrofon jest wykonany z mocnego i trwałego stopu metalu, a podstawa jest wyposażona w matę antypoślizgową, która utrzymuje go stabilnie na biurku podczas użytkowania. Jest mały, wygodny i nie zajmuje dużo miejsca podczas użytkowania. Przewód 1,5m nie będzie Cię ograniczał w znalezieniu dogodnej pozycji.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Elegancki design

Brak zakłóceń lub przerw

Przechwytuj swój głos bezproblemowo dzięki ciągłemu i niezawodnemu połączeniu za pomocą niezawodnego połączenia USB, które zapobiega przerwom i opóźnieniom podczas konferencji, podcastów, transmisji strumieniowych lub sesji nagraniowych.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Brak zakłóceń lub przerw

Wysoka kompatybilność

VERTUX Streamer 3 nie wymaga dodatkowych sterowników oraz aplikacji do zainstalowania. Wystarczy podłączyć mikrofon do dowolnego dostępnego portu USB, wybrać i domyślnie ustawić go jako urządzenie wejściowe w ustawieniach systemowych.

Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary Wysoka kompatybilność

Wyposażenie

W zestawie znajduje się Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary oraz dokumentacja.


Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Fizyczne

Rodzaj przetwornika: Pojemnościowy
Rodzaj łączności: Przewodowy
Charakterystyka kierunkowości: Jednokierunkowa
Przeznaczenie: Komputerowe
Czułość [dB]: -23
Impedancja [Om]: 2200
Pasmo przenoszenia maksymalne [Hz]: 10000
Pasmo przenoszenia minimalne [Hz]: 100
Długość kabla [m]: 1.5
Złącze: Minijack 3.5 mm, USB typ-A
Do streamowania: Nie
Dodatkowe informacje: Dioda LED, Prosta instalacja typu Plug and Play
Dołączone akcesoria: Brak
Przełącznik wyciszenia: Tak
Pop filtr: Nie
Ramię: Nie
Dla graczy: Tak
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: Szary

Producent

 • Nazwa producenta/importera: VERTUX
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Mikrofon VERTUX Streamer-3 Szary

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756