Monitor LG UltraWide 34WN650-W 34" 2560x1080px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Szczegóły opanowane
Zapewnia wyjątkowo wyraźny i szczegółowy obraz
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - wyraźny obraz
Duża przestrzeń do pracy lub relaksu
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - UltraWide QHD
Zaawansowana technologia HDR
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - VESA DisplayHDR 400
Wyraziste barwy
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - sRGB
Bogactwo doświadczeń
Ten elegancki w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron, pozwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego idealnym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO z głośników stereo o mocy 2 x 7 W.
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - MAXXAUDIO
Obsługa wielu interfejsów
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - HDMI
OnScreen Control
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - OnScreen Control
Technologia Flicker Safe
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - Flicker Safe
Technologia Black Stabilizer
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - Black Stabilizer
Dynamic Action Sync
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - Dynamic Action Sync
Technologia AMD FreeSync
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - AMD FreeSync
Prostota i wygoda
Monitor LG UltraWide 34WN650-B 29 2560x1080px IPS - wygoda
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 34", 2560 x 1080px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 75
Czas reakcji matrycy [ms]: 5 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 400
Proporcje ekranu: 21:9
Nowa klasa energetyczna: G
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza, Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 34
Przekątna ekranu [cm]: 86.7
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1080
Proporcje ekranu: 21:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: sRGB: 99%
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: Certyfikat Display HDR 400HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: FreeSync™
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.312 x 0.312 mm
Jasność ekranu [cd/m2]: 400
Kontrast statyczny: 1000:1
Dual Mode: Nie
Model: 34WN650-W
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 15° (do przodu/w dół)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 110 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 7W
Monitor bezramkowy: Nie
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: G
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 35
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 36
Pobór mocy podczas pracy: 36 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)